Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Scena z Amerykańskiej Idylli - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Strona poradnika do Red Dead Redemption 2 opisuje misję Scena z Amerykańskiej Idylli (An American Pastoral Scene), w której waszym zadaniem jest przejęcie wozu z cennym ładunkiem. Nie wszystko pójdzie po waszej myśli, ale opisaliśmy jak poradzić sobie z kłopotami spowodowanymi przez Micaha Bellla.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Scena z Amerykańskiej Idylli to kolejna misja drugiego rozdziału przygód w grze Red Dead Redemption 2. Tym razem ruszysz z Micah Bellem ruszycie przejąć cenny wóz z ładunkiem. Niestety - i tym razem porywczość twojego kompana zagra główne skrzypce w tej misji.

Jak odblokować misję: Rozmowa z Micah Bellem niedaleko miasta Strawberry - Red Dead Redemption 2: Scena z Amerykańskiej Idylli - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Rozmowa z Micah Bellem niedaleko miasta Strawberry.

Opis przejścia misji: Micah opowie ci o swoim pomyśle napadu na wóz z cennym ładunkiem. Rusz za swoim kompanem, a po pewnym czasie dotrzecie do konwoju. Musisz zatrzymać wóz - czeka cię strzelanina.

Szybko uporaj się z jeźdźcami pilnującymi wóz, a następnie zastrzel woźnicę, by zatrzymać pojazd - Red Dead Redemption 2: Scena z Amerykańskiej Idylli - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Szybko uporaj się z jeźdźcami pilnującymi wóz, a następnie zastrzel woźnicę, by zatrzymać pojazd. Wsiądź teraz do dorożki - Micah będzie kierował. Po krótkim czasie padniecie ofiarą zasadzki i zostaniecie zaatakowani. Odeprzyj atak bandytów, chowając się za skałami i korzystając z umiejętności zwolnienia czasu.

Po wszystkim, podejdź do wozu, wyceluj w kłódkę i otwórz zawartość skrytki - Red Dead Redemption 2: Scena z Amerykańskiej Idylli - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po wszystkim, podejdź do wozu, wyceluj w kłódkę i otwórz zawartość skrytki. Misja zakończy się powodzeniem i wraz z Micah podzielicie się zdobytym łupem.

Jak zdobyć złoty medal w misji Scena z Amerykańskiej Idylli?

  1. Strzel w głowę każdemu z jeźdźców strzegących wozu - Najlepiej połączyć to z drugim wymogiem i z pomocą Zabójczej precyzji ukatrupić kilku jeźdźców na raz.
  2. Dokonaj 10 zabójstw, używając Zabójczej precyzji - najlepiej jak najszybciej używać specjalnej umiejętności i zabijać kolejnych wrogów już podczas ataku na wóz.
  3. Ukończ misję w czasie poniżej 6 minut - Musisz być szybki, celny i jak najszybciej przejąć wóz z kosztownościami.
  4. Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie.