Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Dziwna uprzejmość - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Red Dead Redemption 2 opisuje ostatnie zadanie z 2 rozdziału gry - Dziwna uprzejmość (A Strange Kindness). W nim zabierzecie się za poszukiwanie nowego obozu.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Ten rozdział naszej solucji do gry Red Dead Redemption 2 opisuje zadanie Dziwna uprzejmość. Ta misja główna kończy drugi rozdział przygód w RDR2 - przed tobą poszukiwanie nowego miejsca na rozbicie obozu. Niestety, sprawy odrobinę się komplikują, gdy natrafiasz na rodzinę w potrzebie.

Jak odblokować misję: Rozmowa z Dutchem Van Der Linde w obozie - Red Dead Redemption 2: Dziwna uprzejmość - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Rozmowa z Dutchem Van Der Linde w obozie.

Opis przejścia misji: Pomów z Dutchem - niestety, wasza spektakularna ucieczka z miasta przykuła masę uwagi i gang musi szukać nowej kryjówki. Po wstawce, wraz z Charles udacie się we wskazane miejsce. Na miejscu odkryjecie zwłoki, a kawałek dalej opuszczone obozowisko. Przeszukaj beczki, a natkniesz się na przerażoną niemiecką rodzinę.

Po namowie Charlesa, zdecydujesz się pomóc potrzebującym - Red Dead Redemption 2: Dziwna uprzejmość - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po namowie Charlesa, zdecydujesz się pomóc potrzebującym. Jedź cały czas na swoim kompanem - namierzy on ślady, które doprowadzą was do kolejnego obozu. Rusz do związanego Niemca na ziemi - okaże się, że padłeś ofiarą pułapki.

Musisz obronić się przed atakiem wrogów - Red Dead Redemption 2: Dziwna uprzejmość - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Musisz obronić się przed atakiem wrogów. W porównaniu do wcześniej misji, czeka cię jedynie krótka strzelanina. Po wszystkim, wróć do niemieckiego więźnia i pomóż mu dotrzeć do jego rodziny. Czeka cię krótka przejażdżka - musisz się jednak spieszyć, jeśli zależy ci na złocie w misji. Gdy rodzina na nowo zostanie połączona, czeka cię wstawka filmowa, która zwieńczy misję i rozdział drugi gry.

Jak zdobyć złoty medal w misji Dziwna uprzejmość?

  • Wróć ze schwytanym osadnikiem do jego rodziny w czasie poniżej 1 minuty i 40 sekund - Gdy tylko skończy się strzelanina, pędź do konia i szybko jedź do rodziny mężczyzny.
  • Oddaj 5 celnych strzałów w głowę - Wrogów jest mało, więc staraj się od początku "polować na głowy".
  • Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 80% - Przy tak małej ilości przeciwników, nie powinieneś mieć problemów z wysokim procentem celności.
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie.