Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: To są ziemie Murfreech - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Zanurzając się dalej w grę Red Dead Redemption 2 dowiecie się, że mimo smutnych wieści Arthur pragnie dalej brać czynny udział w życiu gangu. Wraz z Charlesem wybiera się do Beaver Hollow, aby znaleźć nowe miejsce dla obozu w misji To są ziemie Murfreech (That's Murfree Country).

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Poniższy rozdział naszej solucji do gry Red Dead Remption 2 zawiera opis zadania To są ziemie Murfreech. Dutch wysyła Arthura i Charlesa do Beaver Hollow, by odnaleźć nowe miejsce na rozbicie obozu.

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji Ulotna radość - Red Dead Redemption 2: To są ziemie Murfreech - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji "Ulotna radość".

Opis przejścia misji: Spotkaj się z Dutchem w obozie. Następnie jedź z Charles na poszukiwanie nowego miejsca na obóz. Mężczyzna zapyta, czy wolisz dotrzeć na miejsce łodzią, czy wybierając jazdę konno. Wybór ma dość nikłe znaczenie, więc wybierz to, co ci bardziej odpowiada - osobiście polecam jazdę na koniu, gdyż i tak będziesz musiał dotrzeć kawałek do jaskini.

W końcu natkniesz się na dwóch Murfrees w lesie - Red Dead Redemption 2: To są ziemie Murfreech - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

W końcu natkniesz się na dwóch Murfrees w lesie. Podejdź do jednego z nich i zabij go nożem. Zbliż się teraz do pagórka, czeka cię wybór, tym razem ważniejszy - czy chcesz po cichu wejść do jaskini, lub użyć dynamitu, by wykurzyć wrogów.

Osobiście, polecam wybrać dynamit, gdyż łatwiej będzie ci zaliczyć więcej trafień w głowę, a i tak cicha ścieżka zakończy się w pewnym momencie strzelaniną - Red Dead Redemption 2: To są ziemie Murfreech - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Osobiście, polecam wybrać dynamit, gdyż łatwiej będzie ci zaliczyć więcej trafień w głowę, a i tak "cicha ścieżka" zakończy się w pewnym momencie strzelaniną. Wybierz dynamit i rzuć go w wejście do jaskini. Następnie zabij wrogów, którzy zaczną wybierać z jaskini.

Musisz teraz wejść do środka i pofatygować się po resztę bandytów - Red Dead Redemption 2: To są ziemie Murfreech - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Musisz teraz wejść do środka i pofatygować się po resztę bandytów. Najlepiej wykorzystać do tego strzelbę i spokojnie punktować kolejnych wrogów. Musisz zdobyć 15 trafień w głowę, by zdobyć złoty medal w zadaniu.

Gdy wyczyścisz jamę z wrogów, zbliż się do klatki i uwolnij Meredith - Red Dead Redemption 2: To są ziemie Murfreech - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gdy wyczyścisz jamę z wrogów, zbliż się do klatki i uwolnij Meredith. Musisz odwieźć kobietę do jej rodzinnej wioski. Jeśli zależy ci na zdobycia złota, staraj się skracać drogę, przejeżdżając przez lasy. Uważaj jednak, by nie wpaść na drzewo, bo upadek zagwarantuje utratą cennych sekund.

Po dotarciu na misję, czeka cię wstawka filmowa. Misja i kolejny rozdział RDR2 zakończą się.

Jak zdobyć złoty medal w misji To są ziemie Murfreech?

  • Zaprowadź Meredith do jej matki w czasie poniżej 2 minut - Jeśli będziesz trzymał się drogi, nie wyrobisz się w czasie. Musisz skracać trasę, jeżdżąc przez las, uważaj jednak na drzew!
  • Oddaj 15 celnych strzałów w głowę - Najlepiej wybrać wariant z dynamitem i atakować wrogów z pomocą zabójczej precyzji.
  • Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 85% - Klasyczne wyzwanie. Warto np. wybrać strzelbę i oddawać pewne strzały z bliska, gdy znajdziesz się w jaskini.
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie.