Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Pora dnia - jak szybko zmienić? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Red Dead Redemption 2 zawiera informacje o zmianie pory dnia. Jeśli zachodzi taka potrzeba, w grze można zmienić porę dnia poprzez przyśpieszenie upływu czasu. Na tej stronie zawarliśmy informacje o tym jak to zrobić.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Red Dead Redemption 2 oferuje oczywiście pełny cykl całodobowy, aczkolwiek może ci zależeć na zmianie pory dnia jeśli np. chcesz zakraść się po zmroku do wrogiej lokacji albo nie lubisz eksplorować świata gry nocną porą. Na tej stronie poradnika zamieściliśmy informacje jak zmienić porę dnia poprzez przyśpieszenie upływu czasu.

W celu dokonania zmiany pory dnia musisz skorzystać z łóżka żeby udać się na odpoczynek - Red Dead Redemption 2: Pora dnia - jak szybko zmienić? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

W celu dokonania zmiany pory dnia musisz skorzystać z łóżka żeby udać się na odpoczynek. Można tego dokonać przede wszystkim powracając do obozu gangu i wchodząc w interakcję z łóżkiem w namiocie Arthura. Po wykonaniu tej czynności gra pozwoli ci wybrać godzinę pobudki - możesz np. wybrać poranek, zmierzch czy środek dnia. Jest to pomocne jeśli chcesz wykonać kolejne akcje o jakiejś konkretnej godzinie.

W określonych sytuacjach może ci zależeć niekoniecznie na dokonaniu zmiany pory dnia, tylko na wykonaniu "przeskoku" o kilka dni w świecie gry. Jest to przydatne np. wtedy gdy trzeba odczekać jeden pełny dzień lub kilka dni na odblokowanie kolejnej części misji. Gra pozwala dwa razy pod rząd skorzystać z łóżka, ale możesz ją "oszukać". Po przespaniu się po raz drugi wykonaj manualny zapis stanu gry i następnie od razu go wczytaj. Licznik zostanie zresetowany i bohater ponownie będzie mógł dwukrotnie wejść w interakcję z łóżkiem.

Możesz też alternatywnie wynająć pokój w hotelu - Red Dead Redemption 2: Pora dnia - jak szybko zmienić? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Możesz też alternatywnie wynająć pokój w hotelu. Hotele są w każdej większej lokacji gry. To dobry pomysł jeśli nie chcesz tracić czasu na powrót do siedziby gangu.

Zostało jeszcze 49% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie