Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Zmiana konia - czy można? Jak zmienić? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

W grze RDR2 można do woli zmieniać konie oraz być właścicielem więcej niż jednego zwierzęcia. Dzięki tej stronie dowiecie się jak zmienia się aktywnego konia w RDR2, aby pod ręką mieć takiego o lepszych statystykach.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

W grze Red Dead Redemption 2 możesz do woli zmieniać konie oraz być właścicielem więcej niż jednego konia. Zmiana wierzchowca może być podyktowana śmiercią poprzedniego czy chęcią ujeżdżania zwierzecia o lepszych statystykach. Na tej stronie poradnika objaśniamy jak zmienia się aktywnego konia w RDR2.

Wszystkie sprawy związane z podróżowaniem na koniu możesz załatwić w stajni - Red Dead Redemption 2: Zmiana konia - czy można? Jak zmienić? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wszystkie sprawy związane z podróżowaniem na koniu możesz załatwić w stajni. Są one w różnych częściach mapy świata. Pierwszą odwiedzaną w grze stajnią jest ta znajdująca się w miasteczku Valentine.

Stajnie pozwalają przede wszystkim na składowanie koni, których Arthur jest właścicielem - Red Dead Redemption 2: Zmiana konia - czy można? Jak zmienić? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Stajnie pozwalają przede wszystkim na "składowanie" koni, których Arthur jest właścicielem. W stajni jest miejsce na maksymalnie cztery konie. Jeśli zapełnisz limit posiadanych wierzchowców to niepotrzebnego konia najlepiej jest sprzedać.

W stajniach możesz oczywiście kupować nowe konie. Najlepsze wierzchowce kosztują nawet kilkaset dolarów, ale dzięki temu ich początkowe statystyki są wysokie.

Oprócz zakupienia, sprzedania lub pozostawienia konia w stajni możesz także wykonywać szereg dodatkowych czynności - zmieniać wygląd konia, wybierać nowe wyposażenie dla konia, zamówić czyszczenia konia czy kupować żywność i środki lecznicze dla konia (w tym środek otrzeźwiający pozwalający na przywrócenia go do pełni sił w razie poważnego wypadku).

Dodatkowa uwaga - "Samouczek" z wizyty w stajni zalicza się w drugim rozdziale gry w ramach rozgrywania głównej misji Koniec i ucieczka przed urażonym ego (polowanie na legendarnego niedźwiedzia). Nie śpiesz się z dotarciem do stajni od razu po ukończeniu wprowadzenia do gry.

W dalszej części kampanii możesz zakupić stanowisko dla koni (Horse Station), które jest jednym z dostępnych ulepszeń obozu gangu (kosztuje 300 dolarów) - Red Dead Redemption 2: Zmiana konia - czy można? Jak zmienić? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

W dalszej części kampanii możesz zakupić stanowisko dla koni (Horse Station), które jest jednym z dostępnych ulepszeń obozu gangu (kosztuje 300 dolarów). Umożliwia ono "przywołanie" do siedziby gangu kilku posiadanych koni. Pozwoli ci to łatwo wybrać wierzchowca za każdym razem gdy będziesz opuszczał obozowisko. Nie trzeba wtedy powracać do stajni żeby zmienić aktywnego konia.