Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Pierwsi będą ostatnimi - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Red Dead Redemption 2 opisuje misję Pierwsi będą ostatnimi (The First Shall Be Last), w której zlokalizować Seana, który został pojmany przez łowców nagród, a następnie doprowadzić do jego oswobodzenia.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Pierwsi będą ostatnimi to tytuł jednej z misji dostępnych po awansowaniu do drugiego rozdziału głównego wątku fabularnego gry Red Dead Redemption 2. W misji tej należy zlokalizować Seana, który został pojmany przez łowców nagród, a następnie doprowadzić do jego oswobodzenia.

Jak odblokować misję: Spotkanie się z Javierem i innymi członkami gangu w pobliżu Blackwater - Red Dead Redemption 2: Pierwsi będą ostatnimi - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Spotkanie się z Javierem i innymi członkami gangu w pobliżu Blackwater.

Opis przejścia misji: Dotrzyj do punktu widokowego sąsiadujący z Blackwater. Uważaj przy tym żeby nie wkroczyć przez przypadek do Blackwater oraz żeby nie zbliżyć się do stróżów prawa patrolujących okolicę (są oni oznaczani na radarze), bo znajdziesz się w ogromnym niebezpieczeństwie.

Wsiądź na konia i rozpocznij podróżuj wzdłuż rzeki, którą płynie łódź. Nie musisz tu wykonywać żadnych dodatkowych czynności. Po prostu podążaj tą samą drogą, co sojusznicy. Wyjmij lornetkę gdy zostaniesz o to poproszony i przyjrzyj się sytuacji na brzegu rzeki.

Dotrzyj do rzeki i zejdź z konia - Red Dead Redemption 2: Pierwsi będą ostatnimi - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Dotrzyj do rzeki i zejdź z konia. Dwóch pierwszych łowców nagród można po cichu zabić. Zaczekaj aż odwrócona zostanie ich uwaga i zakradnij się do nich od tyłu (w drodze do nich wysłuchuj poleceń Javiera!). Wykonaj wraz z towarzyszem ciche zabójstwo z użyciem noża.

Możesz już przejść dalej i przystąpić do otwartych walk z łowcami nagród. Pomagaj sobie skałami, które są dobrą zasłoną. Dobrze jest używać karabinu, z pomocą którego można łatwo eliminować (najlepiej trafieniami w głowę) odległe cele.

Podążaj stopniowo w stronę głównego obozu łowców nagród gdzie więziony jest Sean - Red Dead Redemption 2: Pierwsi będą ostatnimi - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Podążaj stopniowo w stronę głównego obozu łowców nagród gdzie więziony jest Sean. Zajmij się na początek oczyszczeniem obozu z przeciwników i ponownie rozstawiaj się za zasłonami.

Sean zawieszony jest na linie przymocowanej do drzewa - Red Dead Redemption 2: Pierwsi będą ostatnimi - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Sean zawieszony jest na linie przymocowanej do drzewa. Najlepiej oswobodzić go strzelając w linę, choć możesz też alternatywnie podejść do niej i ją przeciąć. W nagrodę za zaliczenie misji otrzymasz tomahawk, którym możesz rzucać.

Uwaga - Po ukończeniu misji postaraj się szybko opuścić obóz łowców bandytów. Mogą się tu pojawić stróże prawa i rozpocząć śledztwo.

Dodatkowa informacja - Po tym jak powrócisz po zakończeniu misji do obozu gang powinien świętować uratowanie Seana - Red Dead Redemption 2: Pierwsi będą ostatnimi - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Dodatkowa informacja - Po tym jak powrócisz po zakończeniu misji do obozu gang powinien świętować uratowanie Seana. Możesz wziąć udział w zabawie i np. pośpiewać z innymi, zatańczyć czy napić się piwa. W celu wznowienia właściwej gry skorzystaj z łóżka żeby udać się na odpoczynek.

Jak zdobyć złoty medal w misji Pierwsi będą ostatnimi?

  1. Po cichu zabij z Javierem łowców nagród przy rzece - Zostało to opisane w naszej solucji. Chodzi o jednoczesną cichą eliminację z wykorzystaniem noży.
  2. Uwolnić Seana, strzelając w sznur - Seana uwalnia się na sam koniec misji. Użyj dowolnej broni. Nie przecinaj sznura nożem.
  3. Oddaj 10 celnych strzałów w głowę - To proste wyzwanie, bo w misji tej zabija się dużą liczbę łowców nagród i jest wiele okazji do ataków na odległość. Oddawaj celne strzały z karabinu. Możesz też pomagać sobie Zabójczym instynktem.
  4. Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie - Na spokojnie atakuj wrogów zza bezpiecznych zasłon.