Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Syn króla - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

W misji z gry Red Dead Redemption 2 Syn króla (The King's Son) Arthur i Charles dowiadują się, że Szybujący Orzeł został pojmany przez wojsko. Ruszają do Fortu Wallace, by go uratować.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Na tej stronie przewodnika do gry Red Dead Redemption 2 odnajdziesz solucję misji Syn króla. Gdy Arthur i Charles dowiadują się, że Szybujący Orzeł został pojmany przez wojsko, dwójka przyjaciół rusza do Fortu Wallace, by go uratować.

Jak odblokować misję: Po ukończeniu misji Ulubieni synowie i Trudna sztuka konwersacji - Red Dead Redemption 2: Syn króla - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po ukończeniu misji "Ulubieni synowie" i "Trudna sztuka konwersacji".

Opis przejścia misji: Po scence, jedź z Charlesem do fortu. Twoim pierwszym zadaniem jest zabicie strażników przy wejściu. Aktywuj tryb zabójczej precyzji i zabij obu strażników, tak, by Charles nie zabił nikogo - jest to wymóg złotego medalu w tej misji.

Idź wzdłuż palisady i nie daj się zauważyć - Red Dead Redemption 2: Syn króla - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Idź wzdłuż palisady i nie daj się zauważyć. Po chwili dotrzesz do dwóch strażników - jednego na wieży, a drugiego na dole. Ponownie spowolnij czas i zabij obu przeciwników.

Gdy dotrzesz na palisadę, namierz Charlesa i wybierz opcję, że samodzielnie chcesz zabijać wrogów - Red Dead Redemption 2: Syn króla - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gdy dotrzesz na palisadę, namierz Charlesa i wybierz opcję, że samodzielnie chcesz zabijać wrogów. Zabij wroga przed sobą z łuku i idź dalej. Zabij kolejnego wroga, który samotnie stoi na pomoście.

Idź dalej przed siebie - Red Dead Redemption 2: Syn króla - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Idź dalej przed siebie. Po chwili natkniesz się na dwóch kolejnych wrogów - ponownie skorzystaj z Zabójczej precyzji i zabij ich, nim Charles zdąży ci w tym "pomóc".

Wejdź do wieży, przejdź przez nią i samodzielnie zabij kolejnego strażnika - Red Dead Redemption 2: Syn króla - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wejdź do wieży, przejdź przez nią i samodzielnie zabij kolejnego strażnika. Idź dalej tą drogą i zejdź schodami na dół. Gdy przystaniecie obok skrzyń, idź w lewo, wejdź po drabinie do góry i zabij wroga, którego znajdziesz na palisadzie. Miń zwłoki, namierz lampę obok namiotu i strzel w nią.

Wróć do Charlesa i wejdźcie do chatki z Szybującym Orłem - Red Dead Redemption 2: Syn króla - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wróć do Charlesa i wejdźcie do chatki z Szybującym Orłem. Gdy uwolnicie mężczyznę, czeka was strzelanina z zaalarmowanymi wrogami. Trzymaj się swoich kompanów i zabijaj żołnierzy - gdy dalsza droga zostanie zablokowana, wejdź do armaty i strzel nią, w bramę, by odsłonić drogę ucieczki.

Musisz teraz z towarzyszami uciekać przed ścigającymi was wrogami - Red Dead Redemption 2: Syn króla - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Musisz teraz z towarzyszami uciekać przed ścigającymi was wrogami. Zabijaj przeciwników, aż dotrzecie do łodzi. Odeprzyj atak wrogów i wsiądź do kanoe. Musisz płynąć i atakować wrogów, którzy będą próbować was zastrzelić z brzegu. W końcu jednak uda wam się uciec i misja zakończy się sukcesem.

Jak zdobyć złoty medal w misji Syn króla?

  • Zabij strzałem w głowę każdego żołnierza stojącego ci na drodze do Szybującego Orła - Choć Charles będzie chciał ci pomóc w zabijaniu, zawsze samodzielnie zabijaj kolejnych strażników. W sytuacjach, gdy do zabicia będzie dwóch strażników w tym samym czasie, korzystaj z Zabójczej precyzji.
  • Zabij 15 przeciwników podczas ucieczki kanoe - Na koniec zadania, musisz zapolować na 15 wrogów, gdy będziesz uciekał na łódce.
  • Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 80% - Jak w wielu innych misjach RDR2, musisz postarać się o wysoką celność.