Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Lichwiarstwo i inne grzechy 4 - opis przejścia, mapa Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Misja Lichwiarstwo i inne grzechy IV (Money Lending and Other Sins IV ) to kontynuacja questów z głównej fabuły RDR2, które wykonuje się w 2 rozdziale gry.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Lichwiarstwo i inne grzechy IV to kontynuacja misji lichwiarskich w grze Red Dead Redemption 2. Pierwsze tego typu zadania można było rozegrać w drugim rozdziale kampanii. Grupa misji IV odblokowywana jest z kolei w trzecim rozdziale gry.

W celu odblokowania nowych misji lichwiarskich musisz spotkać się ponownie z Leopoldem Straussem w obozie gangu (tym z trzeciego rozdziału gry) - Red Dead Redemption 2: Lichwiarstwo i inne grzechy 4 - opis przejścia, mapa - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

W celu odblokowania nowych misji lichwiarskich musisz spotkać się ponownie z Leopoldem Straussem w obozie gangu (tym z trzeciego rozdziału gry). Otrzymasz namiary na dwie kolejne osoby, które mają nieuregulowany dług.

Winton Holmes przebywa w pobliżu miasteczka Strawberry. Dotrzyj do obozowiska i po porozmawianiu z Holmesem wyrusz za nim w stronę jaskini. Po dotarciu na miejsce wyjmij z inwentarza latarnię (jest w zakładce z broniami) i dopiero wtedy rozpocznij eksplorację okolicy.

Musicie się rodzielić, tak więc wyrusz w przeciwną stronę od Holmesa - Red Dead Redemption 2: Lichwiarstwo i inne grzechy 4 - opis przejścia, mapa - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Musicie się rodzielić, tak więc wyrusz w przeciwną stronę od Holmesa. Po usłyszeniu krzyków dotrzyj do jego zwłok. Musisz teraz zabić białego kuguara z jaskini. To wymagający moment gry, bo zwierzę szuka okazji do ataku z zaskoczenia. Nasłuchuj dźwięków z otoczenia. Najlepiej jest załączyć Zabójczy instynkt gdy tylko usłyszysz dźwięki zbliżającego się drapieżnika. Powinno ci to dać wystarczająco dużo czasu żeby wycelować w kuguara (najlepiej z karabinu lub strzelby) i go zabić. Staraj się celować w głowę żeby nie uszkodzić skóry.

Oskóruj zabitę zwierzę i dotrzyj do rzeźnika w Strawberry żeby sprzedać skórę (za około 40 dolarów). Urelugujesz w ten sposób dług (zmarłego) Wintona.

Gwyn Hughes jest do odnalezienia w miasteczku Rhodes - Red Dead Redemption 2: Lichwiarstwo i inne grzechy 4 - opis przejścia, mapa - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gwyn Hughes jest do odnalezienia w miasteczku Rhodes. Jest on pracownikiem zakładu pogrzebowego i wpadnie na nietypowy pomysł uregulowania długu. Musisz mu towarzyszyć w wyprawie na cmentarz. Po dotarciu na miejsce zacznij od wyproszenia oznaczonych osób przebywających na cmentarzu.

Musisz teraz pilnować wejścia na cmentarz podczas gdy Hughes będzie wykopywał grób - Red Dead Redemption 2: Lichwiarstwo i inne grzechy 4 - opis przejścia, mapa - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Musisz teraz pilnować wejścia na cmentarz podczas gdy Hughes będzie wykopywał grób. Zawróć pierwszą kobietę. Po niej pojawi się dwóch mężczyzn. W tym przypadku sama rozmowa nie pomoże. Musisz ich pokonać w walce wręcz i staraj się ich atakować po kolei. Po wygranej bijatyce powróć do Hughesa i odbierz od niego wartościową diamentową broszkę (Diamond Brooch).