Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Magicy dla sportu - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

W misji z gry Red Dead Redemption 2 Magicy dla sportu (Magicians for Sport) zostaniecie tropicielem, który poszukuje Trelawnyego. Stworzyliśmy dokładny opis, który pozwoli Wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do poszukiwanego mężczyzny.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Ten rozdział solucji gry Red Dead Redemption 2 zawiera opis przejścia zadania Magicy dla sportu. Ta misja RDR2 ma trochę wolniejsze tempo rozgrywki - w głównej mierze będziesz tropicielem, który poszukuje Trelawnyego.

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji "Reklama, nowa amerykańska sztuka".

Opis przejścia misji: Pomów z Dutchem, a następnie z Charlesem w obozie - Red Dead Redemption 2: Magicy dla sportu - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Opis przejścia misji: Pomów z Dutchem, a następnie z Charlesem w obozie. Musisz dotrzeć do siedziby Trelawny'ego. Twoim zadaniem jest dokładnie przeszukać cały budynek - zbadaj wszystkie dostępne ślady - jedzenie na stole, łóżko i ślady krwi na ręczniku na wannie.

Wyjdź teraz na zewnątrz i uruchom tryb widzenia śladów - Red Dead Redemption 2: Magicy dla sportu - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wyjdź teraz na zewnątrz i uruchom tryb widzenia śladów. Kieruj się cały czas za podświetlonym szlakiem, a dotrzesz do małego obozowiska. Porozmawiaj z mieszkańcami, a po chwili dojdzie do bójki. Powal szybko swojego przeciwnika i przesłuchaj drugiego z powalonych. Na koniec staniesz przed wyborem - zabicie lub uwolnienie rzezimieszka wpłynie na twój honor.

1 - Red Dead Redemption 2: Magicy dla sportu - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
2 - Red Dead Redemption 2: Magicy dla sportu - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Kieruj się teraz z Charlesem do budynku - Red Dead Redemption 2: Magicy dla sportu - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Kieruj się teraz z Charlesem do budynku. Po scence, biegnij za trójką bandytów - skryli się oni wśród kukurydzy. Musisz ich wytropić - ich położenie zdradzają m.in. ptaki i szelest wśród upraw. Powyżej znajdziesz pomocne obrazki, które ułatwią poszukiwania.

Gdy uporasz się z wszystkimi wrogami, rusz do stodoły - Red Dead Redemption 2: Magicy dla sportu - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gdy uporasz się z wszystkimi wrogami, rusz do stodoły. Czeka cię tutaj krótka wymiana ognia z kilkoma wrogami. Po wszystkim, wróć do rannego Trelawnyego, a misja zakończy się sukcesem. Uwaga: Przy zwłokach jednego z opryszków w stodole, znajdziesz unikatowy karabin - warto go podnieść, by dostał dodany do kompendium.

Jak zdobyć złoty medal w misji Magicy dla sportu?

  • Sprawdź wszystkie wskazówki w przyczepie Trelawny'ego - Zostało to opisane w powyższej solucji.
  • Podczas tropienia nie oddalaj się od tropu Trelawny'ego na więcej niż 30 stóp (koło 9 metrów) - Gdy wyjdziesz z przyczepy, włącz specjalny tryb Arthura i jedź za tropem, nie zbaczając zbyt daleko od niego.
  • Zabij 2 łowców nagród na polach kukurydzy w czasie poniżej 1 minuty - Zwróć uwagę na ptaki, które są płoszone przez łowców nagród, wskazówki Charlesa i nasze obrazki.
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie.