Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Swobodna podróż z innymi członkami gangu - można? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Red Dead Redemption 2 odpowiadamy na pytanie, czy gra pozwala swobodnie eksplorować świat gry w towarzystwie innych osób z gangu.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Główny bohater gry Red Dead Redemption 2 jest jednym z członków gangu, na czele którego stoi Dutch van der Linde. Na tej stronie poradnika odpowiadamy na pytanie, czy gra pozwala swobodnie eksplorować świat gry w towarzystwie innych osób z gangu.

Odpowiedź na to pytanie brzmi nie - Red Dead Redemption 2: Swobodna podróż z innymi członkami gangu - można? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Odpowiedź na to pytanie brzmi "nie". Red Dead Redemption 2 nie pozwala w dowolnym momencie gry na zaproszenie innych członków gangu do wspólnej podróży.

Nie oznacza to na szczęście, że dostępne misje w grze zalicza się zawsze w pojedynkę. W wielu zadaniach biorą udział pozostali członkowie gangu i w zależności od misji można z nimi na różnych zasadach współpracować, np. eliminować po cichu przeciwników we wspólnych atakach czy polegać na nich w trakcie rozgrywania większych walk.

Jeśli zależy ci na przemierzaniu ogromnego świata gry z przyjaciółmi to polecamy zaczekać na premierę wieloosobowego modułu Red Dead Online.