Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Legendarne ryby - lista wszystkich Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Red Dead Redemption 2 zawiera pełną listę wszystkich legendarnych ryb dostępnych w grze. Dzięki niej dowiecie się jak zacząć przygodę z wędkowaniem, gdzie szukać legendarnych ryb i co za nie dostaniecie.

Ostatnia aktualizacja: 27 lipca 2022

Z tej strony poradnika do Red Dead Redemption 2 dotrzecie do opisów wszystkich legendarnych ryb. Dowiecie się jak zacząć przygodę z wędkowaniem, gdzie kupić przynętę, jakiej używać, aby ryby chętnie łapały haczyk, gdzie szukać legendarnych ryb i co za nie dostaniecie.

 1. Legendarne ryby - jak łowić? - ta strona to opis wszystkich ważnych elementów wędkowania w grze RDR2. Dowiecie się z niej jak wędkować, gdzie kupować przynętę i jak oceniać gdzie warto zanurzyć wędkę.
 2. Legendarny Pstrąg Tęczowy - strona pokazuje lokację jednej z legendarnych ryb żyjącej w rzece w okolicach Roanoke Valley. Na północ od Annesburga.
 3. Legendarny Okoń - kolejna ryba z legendarnej kolekcji pływa w Elysian Pool, w okolicy Annesburga. Jej zdobycie ułatwi użycie Specjalnej Przynęty Rzecznej (Special Lake Lure).
 4. Legendarny Szczupak - przy latarni w Von Horn pływa legendarny szczupak, który chętnie da się złowić na Specjalną Przynętę Jeziorną (Special River Lure).
 5. Legendarny Sumik Czarny - ta ryba jest niezwykle ciężka do zdobycia. Aby ją złowić musicie znaleźć łódkę, którą dopłyniecie do zakazanych terenów.
 6. Legendarny Jesiotr - ryba ta znajduje się pomiędzy Saint Denis, a Caliga Hall. Aby ją złowić musicie stanąć na torach kolejowych. Do jej łowienia należy użyć Specjalnej Przynęty Rzecznej (Special Lake Lure).
 7. Legendarna Niszczuka Długonosa - strona ta opisuje łowienie ryby pływającej w jeziorze Lagras. Polując na tę rybę musicie szczególnie uważać na krokodyle poruszające się po okolicy.
 8. Legendarny Szczupak czarny - ta ryba znajduje się w Dakota River. To rzeka płynąca pod Valentine. Do jej łowienia należy użyć Specjalnej Przynęty Jeziornej (Special River Lure).
 9. Legendarny Bass niebieski - ta strona opisuje rybę pływającą na zachodniej części terenu leżącego przy Rhodes. Użyjcie Specjalnej Przynęty Rzecznej (Special Lake Lure), aby złowić rybę.
 10. Legendarna Nerka - w Lake Isabella, zaraz nad Grizzlies West pływa legendarna nerka. Do jej złowienia potrzebujecie Specjalnej Przynęty Jeziornej (Special River Lure). Idąc w północną część mapy ubierzcie się ciepło.
 11. Legendarny Bass małogębowy - w Owanijla, koło Strawberry pływa legendarna ryba. Do jej złowienia potrzebujecie Specjalnej Przynęty Rzecznej (Special Lake Lure).
 12. Legendarny Szczupak Amerykański - ta strona opisuje łowienie legendarnego szczupaka na rozgałęzieniu rzeki Montanna River. To teren znajdujący się na zachód od Hennigan's Stead, koło Stillwater Creek.
 13. Legendarny Bass wielkogębowy - ryba ta znajduje się w południowej części mapy, koło jeziora Lake Don Julio. Do tej legendarnej ryby dotrzecie w epilogu gry.
 14. Legendarny Bass czerwonooki - we wschodniej części Tall Trees pływa bass czerwonooki. Do jego złowienia potrzebujecie Specjalnej Przynęty Jeziornej (Special Lake Lure).