Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Ułatwienia dostępu - lista Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona zawiera informacje o ułatwieniach dostępu (accessibility options) w grze Red Dead Redemption 2. Dowiecie się czy w grze są dostępne jakieś ułatwienia oraz gdzie ich szukać.

Ostatnia aktualizacja: 27 lipca 2022

Na tej stronie poradnika znajdziecie informacje na temat ułatwień dostępu dla osób z niepełnosprawnościami (accessibility options) dostępnych w grze Red Dead Redemption 2.

Ułatwienia celowania

W grze Red Dead Redemption 2 można ustawić osobno każde ułatwienie celowania - dostępne są oddzielne ułatwienia w trakcie chodzenia pieszo i jazdy konnej. Do tego dostępna jest opcja automatycznego przełączania amunicji. Ustawienie wspomagania celowania można swobodnie zmniejszyć/zwiększyć przesuwając ruchomy pasek.

Ułatwienia dostępności

Co ważne, w grze Red Dead Redemption 2 należy by bieg przyciskać odpowiedni klawisz. Tyczy się to również jazdy konnej. Dla wszystkich, dla których ta opcja jest męcząca bądź niemożliwa do wykonania, powstały ułatwienia dostępności, w których można ustawić opcje dotyczące trybu biegania, asystentów naciskania, opóźnień i zwijania żyłki.

Ustawienia interfejsu

W ustawieniach ekranu dostępne są bogate ustawienia interfejsu. Można w nich wpłynąć na ikony wyświetlające się na ekranie, napisy, statystyki postaci, celownik broni, wskazówki, lokacje itp.