Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Długość gry Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Red Dead Redemption 2 znajdziecie informacje o tym ile trwa fabularna część gry oraz ile czasu możecie spędzić na dodatkowych aktywnościach.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Na tej stronie poradnika do Red Dead Redemption 2 dowiesz się jak dużo czasu zajmuje przejście gry w różnych wariantach. W zależności od tego jak będziesz przechodził RDR2, gra może się zarówno znacznie wydłużyć jak i skrócić.

Red Dead Redemption 2 to gra z ogromnym, otwartym światem - Red Dead Redemption 2: Długość gry - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 to gra z ogromnym, otwartym światem. Ukończenie gry w krótkim odstępie czasowym jest praktycznie niemożliwe, jest to stosunkowo dość długa gra. Sama główna fabuła gry Red Dead Redemption 2 zajmuje około 40-50 godzin. RDR2 oferuje również szereg zadań pobocznych, które potrafią wydłużyć grę nawet do około 70-80 godzin.

Poza wątkiem fabularnym oraz zadaniami pobocznymi, dochodzi również rozległy świat gry, który zawiera wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia. Sam świat zachęca do eksploracji, przez co tak naprawdę ciężko stwierdzić w jakim czasie zakończy się nasza przygoda, wszystko zależy od tego, co gracz będzie chciał robić w Red Dead Redemption 2, a zajęć jest cała masa, jak np. polowania na legendarne zwierzęta czy odkrywanie kości dinozaurów.

Najbardziej wymagający gracze, którzy będą chcieli okryć grę w 100% oraz zdobyć wszystkie trofea, będą mogli cieszyć się grą nawet do 150 godzin. Pokazuje to tym samym jak wiele rzeczy jest do zrobienia w Red Dead Redemption 2.