Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Legendarny Kojot - mapy, porady Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

W grze Red Dead Redemption 2 legendarny kojot (Legendary Coyote) żyje w okolicy Lemoyne. Po jego zabiciu można wytworzyć u Pasera Ozdobę z kła kojota (Coyote Fang Trinket).

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

W grze Red Dead Redemption 2 trafisz na wiele legendarnych zwierząt. Jednym z nich jest legendarny Kojot. Znajduje się on w Scarlett Meadows, na północny wschód od Rhodos.

Lokalizacja legendarnego kojota

1 - Red Dead Redemption 2: Legendarny Kojot - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Kojot będzie poruszał się po terenie zaznaczonym na screenie powyżej - Red Dead Redemption 2: Legendarny Kojot - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Kojot będzie poruszał się po terenie zaznaczonym na screenie powyżej. W tych okolicach możesz szukać śladów kojota. Możesz się również zdarzyć tak, że trafisz na kojota od razu, bez szukania jego śladów. Wyciągnij wtedy od razu broń i zabij przeciwnika.

Z jaką bronią wyruszyć na kojota?

Każda broń będzie skuteczna w walce z kojotem - Red Dead Redemption 2: Legendarny Kojot - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Każda broń będzie skuteczna w walce z kojotem. Jest to jednak bardzo szybki przeciwnik, który nie będzie z tobą walczyć, a zacznie przed tobą uciekać.

Łuk - jedna celna strzała, wystrzelona w głowę kojota od razu pozbawi go życia. Z tej opcji skorzystaj jeśli masz pewność, że kojot jest czymś zajęty, np. je.

Pistolet - skuteczna i szybka broń. Kojot zginie po 3 trafieniach.

Karabin snajperski - tak jak w przypadku łuku, jeden celny strzał w głowę pozbawi go życia. Musisz jednak liczyć się z tym, że zacznie on uciekać jeśli spudłujesz.

Zrezygnuj jednak ze strzelby. Prawdopodobnie nie powali ona od razu przeciwnika, a może go wystraszyć i sprowokować do ucieczki.

Jak wygląda walka z kojotem?

Kojot nie zaatakuje cię, ale będzie przed tobą uciekać - Red Dead Redemption 2: Legendarny Kojot - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Kojot nie zaatakuje cię, ale będzie przed tobą uciekać. Nie możesz się, więc do niego zbliżyć. Najlepiej będzie jak staniesz od niego w odległości kilkunastu metrów i zabijesz go jednym, celnym trafieniem.

Możesz również wykorzystać moment, gdy kojot je. Dzięki temu nie zacznie on od razu uciekać. To pozwoli ci zbliżyć się do kojota i wykonać perfekcyjny strzał.

Co mogę zrobić z kojota?

Jeśli udasz się do Pasera możesz wytworzyć Ozdobę z kła kojota (Coyote Fang Trinket) - Red Dead Redemption 2: Legendarny Kojot - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jeśli udasz się do Pasera możesz wytworzyć Ozdobę z kła kojota (Coyote Fang Trinket). Dzięki temu zwiększysz o 10% liczbę punktów Zabójczego oka. Stworzenia tego potrzebujesz Kieł legendarnego kojota.