Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Co następuje po początku? - solucja, opis przejścia Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

W tym zadaniu z gry Red Dead Redemption 2 musicie bezbłędnie upolować dwa jelenie. Opisaliśmy jak to zrobić, aby zdobyć złoty medal w misji Co następuje po początku? (The Aftermath of Genesis).

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Co następuje po początku to tytuł jednej z misji głównego wątku fabularnego Red Dead Redemption 2 rozgrywanej w pierwszym rozdziale gry. Zadanie to dotyczy wybrania się z Charlesem na polowanie. W naszym opisie przejścia zawarliśmy informacje jak bezbłędnie upolować dwa jelenie. Nie jest to trudne. Misja ta jest bardziej samouczkiem z polowań niż pełnoprawnym zadaniem.

Jak odblokować misję: Porozmawiaj z Panem Pearsonem w obozie w górach - Red Dead Redemption 2: Co następuje po początku? - solucja, opis przejścia - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Porozmawiaj z Panem Pearsonem w obozie w górach. Musisz wcześniej ukończyć misję Początek i ucieczka przed wspomnieniem.

Opis przejścia misji: Wyrusz konno za Charlesem do miejsca gdzie przystąpicie do polowania. Zejdź z konia i wyjmij łuk z torby (Longarm Shoulder Bow).

Przykucnij i wyrusz za Charlsem. Po drodze możesz aktywować tryb Orlego Wzroku (Eagle Eye), w którym pojawiają się ślady pozostawiane przez dzikie zwierzęta. Zwróć się w stronę śladu w kształcie linii i wciśnij przycisk śledzenia go. Od tego momentu widoczna będzie pulsująca linia wskazująca drogę do pierwszego jelenia (jest ona nieco trudniejsza do zauważenia na śniegu).

Wkrótce zbliżysz się do pierwszego jelenia - dobre miejsce do oddania strzału pokazuje dołączony obrazek - Red Dead Redemption 2: Co następuje po początku? - solucja, opis przejścia - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wkrótce zbliżysz się do pierwszego jelenia - dobre miejsce do oddania strzału pokazuje dołączony obrazek. Wyceluj z łuku w głowę jelenia. Możesz dodatkowo wcisnąć przycisk zwrócenia jego uwagi, dzięki czemu podniesie na chwilę głowę.

Omiń zwłoki pierwszego jelenia, przekrocz rzekę i ponownie użyj Sokolego wzroku żeby zlokalizować drugiego jelenia - Red Dead Redemption 2: Co następuje po początku? - solucja, opis przejścia - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Omiń zwłoki pierwszego jelenia, przekrocz rzekę i ponownie użyj Sokolego wzroku żeby zlokalizować drugiego jelenia. Dobre miejsce do oddania strzału z łuku pokazuje obrazek. Pamiętaj żeby nie zbliżyć się zbytnio do jelenia i żeby wycelować w jego głowę.

Po udanym zabójstwie powróć do zwłok pierwszego jelenia, podnieś je i przywołaj do siebie konia. Umieść jelenia na grzbiecie wierzchowca. Wsiądź na konia i wyrusz za Charlesem z powrotem do obozowiska w górach. Po drodze spotkacie niedźwiedzia. Zgodnie z poleceniem Charlesa pozwól niedźwiedziowi oddalić się i dodatkowo wciśnij przycisk uspokojenia wystraszonego konia.

Po powrocie do obozu zejdź z konia i przynieś martwego jelenia Pearsonowi. Podejdź do zwierzęcia i przytrzymaj przycisk oskórowania go. Zaliczysz w ten sposób misję.

Jak zdobyć złoty medal w misji Co następuje po początku?

  1. Zabij każdego jelenia jedną strzałą - Celuj zawsze w głowę i oddaj strzał zanim jeleń ją opuści (lub zmieni swoje położenie).
  2. Nie wystrasz żadnego jelenia - Strzały oddawaj z dużej odległości, najlepiej z dwóch miejsc pokazanych na powyższych obrazkach.
  3. Zalicz czyste zabójstwo przy drugim jeleniu - Zabij po prostu drugiego jelenia trafieniem w głowę.