Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Amunicja, strzały - jak uzupełniać? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Red Dead Redemption 2 podpowiadamy, w jaki sposób uzupełniać zapasy amunicji oraz strzał.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

W grze Red Dead Redemption 2 regularnie używa się broni palnej oraz łuków do eliminowania przeciwników i dzikiej zwierzyny. Generuje to problem wyczerpywania zapasów amunicji, ale ma on na szczęście wiele rozwiązań. Na tej stronie poradnika podpowiadamy w jaki sposób uzupełniać zapasy amunicji oraz strzał.

Są cztery główne sposoby uzupełniania zapasów - Red Dead Redemption 2: Amunicja, strzały - jak uzupełniać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Są cztery główne sposoby uzupełniania zapasów. Najbardziej oczywisty wariant to odwiedzenie sklepu. Nie musisz koniecznie docierać do jednego ze sklepów z bronią, albowiem amunicję sprzedają też np. sklepy wielobranżowe. Amunicja w grze nie jest bardzo droga. Co więcej oprócz standardowej amunicji możesz znaleźć w ofercie nieco droższą specjalną amunicję, która może się przydać np. w trakcie polowań czy do zadawania większych obrażeń.

Drugi wariant to przeszukiwanie lokacji oraz ciał przeciwników - Red Dead Redemption 2: Amunicja, strzały - jak uzupełniać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Drugi wariant to przeszukiwanie lokacji oraz ciał przeciwników. W celu uzupełnienia zapasów amunicji wystarczy ustawić się przy zwłokach pokonanego oponenta. Nie trzeba nawet przytrzymywać przycisku przeszukania jego zwłok. Warto przejść się po "polu bitwy" po każdej wygranej większej potyczce.

Kolejny wariant to uzupełnianie zapasów amunicji w obozie gangu - Red Dead Redemption 2: Amunicja, strzały - jak uzupełniać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Kolejny wariant to uzupełnianie zapasów amunicji w obozie gangu. Domyślnie przy wozie Arthura możesz uzupełniać jedynie zapasy amunicji do pistoletów i rewolwerów. Sfinansowanie ulepszeń obozu z kategorii Ammunition and Arms odblokowuje więcej możliwości uzupełniania zapasów amunicji.

Po tym jak zakupisz pierwsze ulepszenie pojawi się możliwość zabierania amunicji do karabinu powtarzalnego i strzał do łuku, a po tym jak zakupisz drugie ulepszenie pojawi się możliwość zabierania noży do rzucania oraz amunicji do karabinu i strzelby.

Ostatni główny wariant to wytwarzanie własnej amunicji i staje się to możliwe po dotarciu do dowolnego ogniska i wywołaniu okna craftingu - Red Dead Redemption 2: Amunicja, strzały - jak uzupełniać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Ostatni główny wariant to wytwarzanie własnej amunicji i staje się to możliwe po dotarciu do dowolnego ogniska i wywołaniu okna craftingu. To najlepsza metoda do produkowania tanim kosztem specjalnej amunicji. Arthur w momencie rozpoczęcia drugiego rozdziału gry otrzymuje kilka przepisów, m.in. na wybuchową amunicję. Kolejne przepisy możesz pozyskać w dalszej części gry.

Dodatkowa uwaga - Podczas korzystania np. z łuku, noży do rzucania czy tomahawka postaraj się zawsze dotrzeć po walce do zaatakowanego celu. Pozwoli ci to odzyskać strzały / przedmioty do rzucania. Dzięki tej metodzie rzadziej będziesz musiał wytwarzać, odnajdywać lub kupować tego typu przedmioty.