Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Ukończenie gry - czy można dalej grać? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika odpowiadamy na pytanie czy można kontynuować rozgrywkę po zaliczeniu głównego wątku fabularnego RDR2, to znaczy czy gra ma endgame.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Red Dead Redemption 2 to bardzo długa gra, przy czym nawet po ukończeniu głównej fabuły możesz mieć ochotę kontynuować zabawę np. po to żeby zająć się pominiętymi rzeczami. Na tej stronie poradnika odpowiadamy na pytanie czy można kontynuować rozgrywkę po zaliczeniu głównego wątku fabularnego RDR2.

Odpowiedź na to pytanie brzmi - Tak, możesz kontynuować grę po zaliczeniu głównej fabuły, a więc po ukończeniu sześciu głównych rozdziałów i dwuczęściowego epilogu - Red Dead Redemption 2: Ukończenie gry - czy można dalej grać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Odpowiedź na to pytanie brzmi - Tak, możesz kontynuować grę po zaliczeniu głównej fabuły, a więc po ukończeniu sześciu głównych rozdziałów i dwuczęściowego epilogu. Dodatkową zachętą jest to, że wraz z awansowaniem do epilogu bezpieczne staje się podróżowanie po Blackwater oraz po stanie New Austin. Nie musisz już obawiać się tego, że główny bohater znajdzie się na celowniku stróżów prawa od razu w momencie wykrycia.

Zostało jeszcze 53% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie