Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Pociąg - czy można sterować? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Red Dead Redemption 2 porusza takie kwestie dotyczące tego jak znaleźć się na pokładzie pociągu oraz czy można osobiście wcielić się w rolę maszynisty i sterować pociągiem.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Świat Red Dead Redemption 2 przemierzają pociągi, które są atrakcyjnym środkiem transportu w grze. Na tej stronie poradnika informujemy jak znaleźć się na pokładzie pociągu oraz czy można osobiście wcielić się w rolę maszynisty i sterować pociągiem.

Na pokład pociągu możesz przedostać się na trzy główne sposoby - Red Dead Redemption 2: Pociąg - czy można sterować? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Na pokład pociągu możesz przedostać się na trzy główne sposoby. Pierwsza metoda to odwiedzenie stacji kolejowej w dowolnym mieście i zakupienie biletu. W zależności od wybranego celu podróży bilet może kosztować od kilku do nawet ponad 10 dolarów. Od razu po zakupieniu biletu pojawi się pociąg i rozpocznie się podróż.

Druga metoda to zaczekanie na peronie na pojawienie się pociągu i rozpoczęcie podróży "na gapę". Pociągi podróżują według ustalonych kursów.

Ostatnia trzecia metoda to zbliżenie się na koniu do jadącego pociągu i doskoczenie do niego. Także i ta technika pozwala na podróżowanie bez biletu.

1 - Red Dead Redemption 2: Pociąg - czy można sterować? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Red Dead Redemption 2 pozwala na przejęcie kontroli nad każdym pociągiem - Red Dead Redemption 2: Pociąg - czy można sterować? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 pozwala na przejęcie kontroli nad każdym pociągiem. Musisz w tym celu dotrzeć do lokomotywy i wcisnąć wskazany przez grę przycisk, dzięki czemu główny bohater wyrzuci maszynistę z kabiny i przejmie stery. Możesz kontrolować prędkość pociągu oraz nadawać sygnały dźwiękowe.

Uwaga - Przejęcie kontroli nad pociągiem jest oczywiście traktowane jako przestępstwo. Możesz zostać zaatakowany przez ochronę pociągu oraz dodatkowo znaleźć się na celowniku stróżów prawa.