Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Zwykła wizyta towarzyska - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Red Dead Redemption 2 opisuje kolejną misję z 6 rozdziału gry - Zwykła wizyta towarzyska (Just a Social Call). Arthur spotyka się z Dutchem i Micah w Annesburgu, gdzie planują konfrontację z Cornwallem.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Ten rozdział przewodnika do gry Red Dead Redemption 2 zawiera opis zadania Zwykła wizyta towarzyska. Arthur spotyka się z Dutchem i Micah w Annesburgu, gdzie planują konfrontację z Cornwallem.

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji Godziny odwiedzin - Red Dead Redemption 2: Zwykła wizyta towarzyska - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji "Godziny odwiedzin".

Opis przejścia misji: Spotkaj z Micah i Dutchem, a następnie idź z nimi na wybrzeże. Po wstawce, czeka cię strzelanina ze stróżami prawa. Cały czas trzymaj się blisko swoich towarzyszy i przebijaj się przez zastępy wrogów.

Misja jest dość liniowa i opiera się głównie na strzelaniu - Red Dead Redemption 2: Zwykła wizyta towarzyska - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Misja jest dość liniowa i opiera się głównie na strzelaniu. Będziesz starał się uciec z miasta, wchodząc do różnych budynków itp. Wszystko sprowadza się jednak do tego, byś zabijaj kolejnych przeciwników i kierował się do koni.

Gdy w końcu do nich dotrzesz, czeka cię ostatni etap zadania - ucieczka - Red Dead Redemption 2: Zwykła wizyta towarzyska - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gdy w końcu do nich dotrzesz, czeka cię ostatni etap zadania - ucieczka. Jedź za Micah i Dutchem i strzelaj w ścigających was wrogów. Staraj się szybko ich zabijać, gdyż twoi kompanie są dość podatni na strzały i szybko mogą zginąć. Gdy uciekniecie przed pościgiem, misja zakończy się sukcesem.

Jak zdobyć złoty medal w misji Zwykła wizyta towarzyska?

  1. Zabij strzałem w głowę 3 wrogich jeźdźców - Koniecznie korzystaj ze zwolnienia czasu, by ułatwić sobie zadanie.
  2. Po zabiciu Cornwalla dotrzyj do koni w czasie poniżej 2 minut i 45 sekund - Jest to dość trudne, gdyż musisz być naprawdę szybki i zwinny. Walcz z wrogami, trzymaj się blisko towarzyszy i w walce bądź bardzo agresywny.
  3. Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie.