Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Mapy skarbów - lista wszystkich Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Red Dead Redemption 2 zawiera pełną listę wszystkich map skarbów dostępnych w grze. Dzięki niej znajdziecie wszystkie skarby z RDR2.

Ostatnia aktualizacja: 27 lipca 2022

Z tej strony poradnika do Red Dead Redemption 2 dotrzecie do opisów wszystkich map skarbów dostępnych w grze. Znajdują się tutaj informacje o takich skarbach jak Mended Treasure Map, Chick czy Skażony szlak.

  1. Jack Hall Gang - mapa skarbów - ta strona zawiera opis wszystkich 3 map skarbów. Dzięki niej dotrzecie do nagrody, na którą składają się 2 sztabki złota, która można sprzedać za 1000 dolarów.
  2. Skażony szlak - strona zawiera opis wszystkich 3 map The Poisonous Trail Treasure Hunt. Prowadzą one do 4 sztabek złota, czyli do 2000 dolarów.
  3. Chick - mapa skarbów - mapa skarbów Chicka prowadzi do tajemniczego drzewa, w którym schowany jest jeden przedmiot Chick's Debt Money.
  4. Kosztowny skarb - mapy - kolejna strona dotycząca skarbów opisuje 3 mapy do kosztownego skarbu. Za jego zdobycie otrzymacie 3 sztabki złota.
  5. Mended Treasure Map - to zadanie możecie wykonać w pełni dopiero po dotarciu do epilogu. Dzięki niemu zdobędziecie kilka kart kolekcjonerskich oraz broń - Otis Miller's Revolver.