Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Companion App Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Red Dead Redemption 2 Companion App to aplikacja towarzysząca RDR2 na urządzenia z systemami Android i iOS. Opisaliśmy na tej stronie co możecie w niej zrobić oraz jak aplikacja ułatwia grę.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Red Dead Redemption 2 Companion App to aplikacja towarzysząca RDR2 na urządzenia z systemami Android i iOS. Dzięki niej na komórce sprawdzicie m.in. mapę RDR2, ustawicie markery na mapie czy przeglądniecie dziennik. Aplikacja pomoże wam również sprawdzić statystyki.

Kiedy Companion App ma premierę?

Companion App do Red Dead Redemption 2 startuje na premierę gry, a więc 26 października 2018 roku. Już w piątek więc będziecie mogli pobrać aplikację na swoje smartfony z iOS i Androidem. Aplikacja zadziała też świetnie na tabletach.

Aplikacja pozwoli na sprawdzenie mapy świata RDR2. - Red Dead Redemption 2: Companion App - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Aplikacja pozwoli na sprawdzenie mapy świata RDR2.

Jak działa Companion App?

Companion App pełni przede wszystkim funkcję pomocniczą w grze. Aplikacja łączy się z Waszą konsolą, PS4 lub XBOX ONE, z której w czasie rzeczywistym pobiera rozmaite informacje. Główną atrakcją jest oczywiście mapa gry wraz z znacznikami. Z łatwością znajdziecie na niej najbliższy sklep czy kluczowe miejsca. Będziecie mogli ją przybliżać czy wyznaczać cel swojej podróży przy pomocy markerów. Companion App łączy się również z Social Clubem, w którym możesz sprawdzić rozmaite statystyki gry. To również dzięki niej uda ci się wyłączyć interfejs w grze (HUD).

Przy pomocy Companion App sprawdzicie dziennik z zadaniami. - Red Dead Redemption 2: Companion App - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Przy pomocy Companion App sprawdzicie dziennik z zadaniami.

Cechy Companion App w skrócie

W Red Dead Redemption Companion App możecie:

  1. Sprawdzać mapę gry;
  2. Zaznaczać marker na mapie;
  3. Sprawdzać statystyki gry poprzez Social Club;
  4. Wyłączać HUD gry;
  5. Sprawdzić dziennik Arthura.