Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Gamepass - dostępność Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Red Dead Redemption 2 zawiera informacje o dostępności gry w abonamencie Gamepass. Z niej dowiecie się czy gra występuje w abonamencie i gdzie można ją zakupić.

Ostatnia aktualizacja: 27 lipca 2022

Red Dead Redemption 2 to gra, która w 2020 roku trafiła do abonamentu oferowanego przez markę Xbox. Gamepass posiada bogatą bibliotekę tytułów, do której dostała się największa gra akcji ostatnich lat. Czy dalej jest dostępna w abonamencie? Jak można ją kupić? Czy Red Dead Redemption 2 jest dostępny w ofercie PS Plus? Wszystkich informacji dowiecie się z tej strony naszego poradnika.

Gamepass

Red Dead Redemption 2 nie jest dostępne obecnie w abonamencie. Gra była w nim jedynie przez 4 miesiące, po czym została wycofana. Obecnie platforma od Xboxa nie oferuje gry Red Dead Redemption 2 ani nie wspomina się o tym, aby gra mogła wrócić do ich abonamentów.

PS Plus

Kilka lat po wyjściu z abonamentu Gamepass gra Red Dead Redemption 2 trafiła do biblioteki PS Plus. Aby dostać dostęp do gry należy zakupić subskrypcję PlayStation Plus Extra. Ten abonament dostępny jest w cenach: 1 miesiąc za 58 zł, 3 miesiące za 165 zł i 12 miesięcy za 400 zł.

Cena Red Dead Redemption 2

Obecnie gra Red Dead Redemption 2 dostępna jest na platformach PC, PS i Xbox. Na każdej z nich można zakupić grę w atrakcyjnej cenie. Podstawowa cena gry to około 250 zł, ale korzystając z promocji można zakupić ją za mniej niż 100 zł.