Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Karty kolekcjonerskie - jak szybko zdobyć? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

W grze RDR2 dostępnych jest 12 pakietów kart, z czego każdy z nich ma 12 kart. Do zdobycia 100% gry potrzebujesz zebrać tylko jeden pakiet. W naszym poradniku podpowiadamy jak zrobić to w szybki i przyjemny sposób.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

W grze Red Dead Redemption 2 jednymi z wielu dostępnych w grze znajdziek są karty kolekcjonerskie. W całej grze RDR2 jest ich ponad 140. Poszukiwanie tych kart w poszczególnych lokacjach na świecie może wydawać się strasznie długie i monotonne, więc przygotowaliśmy dla was łatwy i szybki sposób zebrania wszystkich kart.

W grze RDR2 dostępnych jest 12 pakietów kart, z czego każdy z nich ma 12 kart. Do zdobycia 100% gry potrzebujesz zebrać tylko jeden pakiet.

Jedną, losową, kartę kolekcjonerską dostaniesz przy każdym zakupie/podniesieniu Premium Cigarettes - Red Dead Redemption 2: Karty kolekcjonerskie - jak szybko zdobyć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jedną, losową, kartę kolekcjonerską dostaniesz przy każdym zakupie/podniesieniu "Premium Cigarettes". Aby ułatwić sobie to zadanie nigdy nie noś przy sobie pełnej paczki papierosów. Jeśli będziesz nosił 19 papierosów przy sobie, twój bohater, podniesie każdą dostępną w okolicy paczkę.

1 - Red Dead Redemption 2: Karty kolekcjonerskie - jak szybko zdobyć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Na powyższym screenie pokazaliśmy stlep wielobranżowy w Blackwatter - Red Dead Redemption 2: Karty kolekcjonerskie - jak szybko zdobyć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Na powyższym screenie pokazaliśmy stlep wielobranżowy w Blackwatter

Zakupić paczkę papierosów (Premium Cigarettes) możesz w każdym sklepie wielobranżowym. Jest on dostępny praktycznie, w każdym mieście dostępnym w grze RDR2.

Zostało jeszcze 56% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie