Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Broń - jak naprawiać? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

W grze RDR2 broń wraz z używaniem może się psuć. Dzięki tej stronie zdobędziecie informacje o tym jak naprawiać bronie oraz jakie są efekty tego typu działań.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Bronie w grze Red Dead Redemption 2 podlegają stopniowemu zużyciu. Mogą one też być zużyte w momencie gdy się je po raz pierwszy zdobędzie. Możesz w rezultacie decydować się na naprawianie ich. Na tej stronie poradnika informujemy w jaki sposób naprawiać bronie oraz jakie są efekty tego typu działań.

1 - Red Dead Redemption 2: Broń - jak naprawiać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Naprawa w RDR 2 polega na wyczyszczeniu broni, dzięki czemu usuwane są z jej powierzchni brud czy rdza - Red Dead Redemption 2: Broń - jak naprawiać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Naprawa w RDR 2 polega na wyczyszczeniu broni, dzięki czemu usuwane są z jej powierzchni brud czy rdza. Pozwala to na odzyskanie danej broni jej pierwotnych statystyk (obrażenia, szybkostrzelność, czas przeładowania itp.). Należy w tym miejscu zaznaczyć, że czyszczenie broni nie jest obowiązkowym krokiem. Kara za użycie zardzewiałego/brudnego pistoletu czy karabinu nie jest zbyt duża, gdyż ich statystyki pogarszają się w stosunkowo niewielkim stopniu.

Nie musisz regularnie sprawdzać stanu broni. Gra zawsze poinformuje Cię, kiedy dana broń wymaga czyszczenia. W celu naprawienia broni musisz ją najpierw znaleźć w rozwijanym menu. Wciśnij następnie przycisk przejścia do okna czyszczenia broni - domyślnie jest to wciśnięcie prawej gałki analogowej.

Po tym jak bohater zacznie oglądać broń wciśnij przycisk czyszczenia (domyślnie Kwadrat w wersji na PS4) - Red Dead Redemption 2: Broń - jak naprawiać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po tym jak bohater zacznie oglądać broń wciśnij przycisk czyszczenia (domyślnie Kwadrat w wersji na PS4). Do wyczyszczenia broni potrzebny jest olej (Gun Oil). Możesz odnajdywać olej przy ciałach pokonywanych przeciwników (staraj się zawsze przeszukiwać zwłoki po wygranej bitwie) lub kupować w sklepach wielobranżowych i z bronią). Olej powinien kosztować poniżej 2 dolarów.

Jeśli nie posiadasz w danym momencie oleju to alternatywnie możesz odwiedzić dowolny sklep z bronią i opłacić usługę wyczyszczenia broni - Red Dead Redemption 2: Broń - jak naprawiać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jeśli nie posiadasz w danym momencie oleju to alternatywnie możesz odwiedzić dowolny sklep z bronią i opłacić usługę wyczyszczenia broni. Nie powinna ona być bardzo kosztowna.