Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Legendarny Niedźwiedź - mapy, porady Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Red Dead Redemption 2 opisuje lokację i polowanie na legendarnego niedźwiedzia (Legendary Bear) czyhającego w okolicy Grizzlies East. Z jego skóry można tworzyć aż trzy cenne przedmioty.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

W grze Red Dead Redemption 2 trafisz na wiele legendarnych zwierząt. Jednym z nich jest legendarny niedźwiedź. Legendarnego niedźwiedzia odnajduje się po raz pierwszy w jednej z misji fabularnych, ale musisz go ostatecznie pokonać samemu. W trakcie misji nie będzie to możliwe.

Lokalizacja legendarnego niedźwiedzia

1 - Red Dead Redemption 2: Legendarny Niedźwiedź - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Niedźwiedź będzie poruszał się po terenie zaznaczonym na screenie powyżej - Red Dead Redemption 2: Legendarny Niedźwiedź - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Niedźwiedź będzie poruszał się po terenie zaznaczonym na screenie powyżej. W tych okolicach możesz szukać jego śladów, tak jak było to wcześniej pokazane w misji głównej - Koniec i ucieczka przed urażonym ego. Możesz się również zdarzyć tak, że trafisz na przeciwnika od razu, bez szukania jego śladów. Wyciągnij wtedy od razu broń i zabij przeciwnika.

Z jaką bronią wyruszyć na niedźwiedzia?

Na niedźwiedzia warto wybrać się z ciężką bronią - Red Dead Redemption 2: Legendarny Niedźwiedź - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Na niedźwiedzia warto wybrać się z ciężką bronią. Najlepszy będzie do tego karabin bądź strzelba.

Karabin - z karabinu możesz strzelać ze sporej odległości, musisz jednak wykonać kilka pewnych strzałów. Najlepiej wykorzystać do tego Zabójczą precyzję, oznaczyć przeciwnika i wystrzelić kilka celnych strzałów.

Strzelba - używając strzelby musisz zbliżyć się do niedźwiedzia. Musisz, więc uważać, aby nie zostać zaatakowanym. Jeśli jednak dobrze wymierzysz to dwa celne strzały pokonają przeciwnika, a ty będziesz mógł zebrać swoje łupy.

Dubeltówka - jeśli chcesz użyć dubeltówki musisz posługiwać się nią tak jak strzelbą. Zbliż się do niedźwiedzia i wyceluj w jego głowę. Musisz się jednak liczyć się z tym, że jeśli chybisz niedźwiedź zacznie cię gonić.

Jak wygląda walka z niedźwiedziem?

Niedźwiedź zaatakuje cię jeśli staniesz na jego drodze, a tym bardziej jeśli zaczniesz do niego strzelać - Red Dead Redemption 2: Legendarny Niedźwiedź - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Niedźwiedź zaatakuje cię jeśli staniesz na jego drodze, a tym bardziej jeśli zaczniesz do niego strzelać. Musisz wtedy zadecydować co chcesz zrobić. Możesz albo zacząć uciekać, albo powtórzyć swój strzał i prawdopodobnie dobić przeciwnika.

Zanim jednak wybierzesz się na polowanie koniecznie zapisz grę. Jeśli niedźwiedź cię chwyci i zabije nie będziesz mógł za szybko powtórzyć walki. Będziesz musiał odczekać, aż niedźwiedź ponownie pojawi się w legowisku. To samo tyczy się sytuacji, gdy przerażone zwierze ucieknie.

Co mogę zrobić z niedźwiedzia?

Jeśli udasz się do Trapera możesz wytworzyć - Red Dead Redemption 2: Legendarny Niedźwiedź - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jeśli udasz się do Trapera możesz wytworzyć:

Legendary Bear Head Hat- potrzebujesz skóry niedźwiedzia i 40 dolarów,

Legendary Bear Coat: potrzebujesz skóry niedźwiedzia i 28 dolarów,

Legendary Bear Roper: potrzebujesz skóry niedźwiedzia i 34 dolarów.