Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Męska przyjaźń - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Czas rozpocząć drugi rozdział epilogu. W misji Męska przyjaźń (Bar Knuckle Friendships) John i Wujek ruszają do Saint Denis, aby odnaleźć Charlesa Smitha.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Na poniższej stronie solucji do gry Red Dead Redemption 2 znajdziesz opis przejścia misji Męska przyjaźń. Wujek uważa, że Charles Smith żyje i przebywa w Saint Denis. John i Wujek ruszają do miasta, by go odszukać.

Jak odblokować misję: Po ukończeniu zadań Dom Szlachty - Red Dead Redemption 2: Męska przyjaźń - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po ukończeniu zadań "Dom Szlachty?" i "Dochodowe zatrudnienie".

Opis przejścia misji:. Spotkaj się z Wujkiem na ranczu. Po scenkach, traficie ponownie do Saint Denis. Na początku idź za swoim kompanem, a następnie szybko pędź do konia i udaj się do saloonu (możesz również udać się do pasera, choć wspomniane przez nas wyjście jest szybsze). Porozmawiaj z barmanem, a dowiesz się, gdzie odnaleźć Charlesa. Idź do zaułka, a spotkasz tam mężczyznę.

Postaw pieniądze na Charlesa i podczas walki kibicuj mu - Red Dead Redemption 2: Męska przyjaźń - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Postaw pieniądze na Charlesa i podczas walki kibicuj mu. Gdy będzie po wszystkim, idź za mężczyzną do doków. Po scence, włącz Zabójcza precyzję i szybko wyeliminuj wszystkich przeciwników.

Następnie wsiądź do wozu i zrelaksuj się - Charles odwiezie cię na ranczo, a misja dobiegnie do końca.

Jak zdobyć złoty medal w misji Męska przyjaźń?

  1. Po dotarciu do Saint Denis znajdź Charlesa w czasie poniżej 1 minuty i 50 sekund - Zostało to omówione w powyższej solucji RDR2 - kluczem do sukcesu jest szybkie dostanie się do konia i galop do saloonu.
  2. Zabij wszystkich ludzi Guido Martelliego w czasie poniżej 10 sekund - Koniecznie skorzystaj z Zabójczej precyzji, by szybko zabić wrogów.