Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Luneta do karabinu - jak zdobyć? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

W grze RDR2 luneta umożliwia nie tylko dokładne celowanie, ale i badanie zwierzyny bez używania osobnej lunety. Dzięki tej stronie dowiecie się jak pozyskać lunetę do karabinu, aby posiada karabin snajperski.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Luneta przydaje się w grze Red Dead Redemption 2 do eliminowania bardziej oddalonych przeciwników oraz przede wszystkim w trakcie polowań. Ułatwia ona przygotowywanie się do strzałów bez ryzyka, że dzika zwierzyna zostanie przedwcześnie spłoszona. Na tej stronie poradnika informujemy jak pozyskać lunetę do karabinu w RDR2. Pozwoli ci to wejść w posiadanie karabinu snajperskiego.

Rozwiązanie problemu braku lunety jest bardzo proste - musisz odwiedzić dowolny sklep z bronią w świecie gry - Red Dead Redemption 2: Luneta do karabinu - jak zdobyć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Rozwiązanie problemu braku lunety jest bardzo proste - musisz odwiedzić dowolny sklep z bronią w świecie gry. Przykładowy sklep z bronią jest w miasteczku Valentine, do którego dociera się niedługo po rozpoczęciu drugiego rozdziału gry.

Po dotarciu do sklepu musisz spotkać się z rusznikarzem i wybrać opcję modyfikacji posiadanych broni (Customize). Przejdź następnie do menu komponentów (Components).

1 - Red Dead Redemption 2: Luneta do karabinu - jak zdobyć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Wybierz lunety (Scope) z listy komponentów i następnie jedną z lunet oferowanych przez sprzedawcę - Red Dead Redemption 2: Luneta do karabinu - jak zdobyć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wybierz lunety (Scope) z listy komponentów i następnie jedną z lunet oferowanych przez sprzedawcę.

Uwaga - Lunety instaluje się oddzielnie dla każdej broni. Możesz zostać zmuszony np. do zakupienia lunet oddzielnie dla ulubionego karabinu powtarzalnego oraz oddzielnie dla ulubionego "standardowego" karabinu. Po zainstalowaniu lunety będziesz miał gotowy do użycia karabin snajperski.

Po tym jak dostatecznie awansujesz w głównej fabule gry możesz też otrzymać gotowy karabin snajperski - Red Dead Redemption 2: Luneta do karabinu - jak zdobyć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po tym jak dostatecznie awansujesz w głównej fabule gry możesz też otrzymać gotowy karabin snajperski. Mowa tu o zadaniu "The Sheep of the Goats" zlecanym przez Johna Marstona, które to zakłada ukradzenie owiec i doprowadzenie ich do zagrody. To jedno z końcowych głównych zadań drugiego rozdziału kampanii. W ramach zaliczania tej misji bohaterowie odwiedzą sklep z bronią w Valentine i będziesz mógł za darmo wybrać z oferty karabin Rolling Block Rifle.

W zależności od rodzaju karabinu główny bohater automatycznie będzie korzystał z lunety lub będzie ona powiązana z alternatywnym sposobem celowania z broni - Red Dead Redemption 2: Luneta do karabinu - jak zdobyć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

W zależności od rodzaju karabinu główny bohater automatycznie będzie korzystał z lunety lub będzie ona powiązana z alternatywnym sposobem celowania z broni. W tym drugim przypadku należy podczas celowania wcisnąć dolny kierunek na krzyżaku pada żeby Arthur użył lunety.