Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Rybak ludzi - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 7 maja 2020

Poniższy rozdział naszego poradnika do gry Red Dead Redemption 2 opisuje zadanie Rybak ludzi. Tym razem, czas na pewne zwolnienie akcji - Abigail Roberts poprosiła cię, byś zabrał jej syna na ryby. Ta misja RDR2 wprowadzi cię w podstawy rybołówstwa!

Jak odblokować misję: Rozmowa z Abigail Roberts w obozie - Red Dead Redemption 2: Rybak ludzi - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Rozmowa z Abigail Roberts w obozie.

Opis przejścia misji: Pomów z Abigail i rusz do jej synka - Jacka. Chłopiec bawi się w obozie - podejdź do niego i zaproponuj wspólną wyprawę na ryby. Wsiądź na konia i zawieź chłopaka nad rzekę.

Gdy dotrzesz na miejsce, gra przedstawi samouczek i nauczy cię podstaw łowienia ryb - Red Dead Redemption 2: Rybak ludzi - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gdy dotrzesz na miejsce, gra przedstawi samouczek i nauczy cię podstaw łowienia ryb. Mechanika jest dość prosta - musisz wybierać odpowiednią przynętę, zarzucać wędkę i męczyć rybę ruchami wędki w przeciwną stronę, gdy ta spróbuje uciec.

Twoim zadaniem jest łowić kolejne ryby, gdy Jack w tle będzie komentował twoje zdobycze - Red Dead Redemption 2: Rybak ludzi - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Twoim zadaniem jest łowić kolejne ryby, gdy Jack w tle będzie komentował twoje zdobycze. Po pewnym czasie obejrzysz scenkę i pojawią się stróże prawa - na szczęście wszystko kończy się bez rozlewu krwi. Zabierz chłopaka z powrotem do obozu, a misja zakończy się.

Jak zdobyć złoty medal w misji Rybak ludzi?

  1. Po dotarciu nad rzekę, złap rybę w czasie poniżej 1 minuty i 30 sekund - Gdy tylko dotrzesz nad rzekę, prędko złap za wędkę i od razu staraj się złapać rybę. Kluczowe jest szybkie zwijanie linki, by wyrobić się w czasie.
  2. Ukończ misję w czasie poniżej 7 minut i 20 sekund - Musisz jak najszybciej łowić kolejne ryby i prędko wrócić z Jackiem do obozu.