Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Konina na obiad - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Strona poradnika do Red Dead Redemption 2 zawiera opis misji Konina na obiad (Horse Flesh for Dinner), która polega na złapaniu białego konia dla potencjalnych nabywców.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Poniższy rozdział naszej solucji do gry Red Dead Redemption opisuje misję Konina na obiad. Kolejną atrakcją RDR2, zaserwowaną dla graczy jest zabawa koniokradów - czy jednak cała akcja opłaci się Arthurowi i spółce?

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji "Reklama, nowa amerykańska sztuka".

Opis przejścia misji: Udaj się do Caliga Hall i udaj się do stajni - Red Dead Redemption 2: Konina na obiad - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Opis przejścia misji: Udaj się do Caliga Hall i udaj się do stajni. Dobijecie tam targu Panem Grayem - jedź z Johnem i Javierem we wskazane miejsce. Po przejażdżce, dotrzecie na ranczo i wejdziecie do stajni. Gdy stajenny będzie opowiadał o dostępnych rumakach, zajdź go od tyłu i skręć mu kark.

Podejdź teraz do białego konia i uspokój go - Red Dead Redemption 2: Konina na obiad - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Podejdź teraz do białego konia i uspokój go. Następnie wyprowadź go na zewnątrz - zostaniecie zauważeni. Musisz osłaniać swoich towarzyszy i zabijać kolejnych ścigających was wrogów. Jeśli zależy ci na złocie, zadbaj o to, by zdobyć przynajmniej 5 headshotów.

W pewnym momencie, jeden z koni zerwie się i zacznie uciekać - szybko wybierz lasso i złap konia, nim ten odbiegnie za daleko - Red Dead Redemption 2: Konina na obiad - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

W pewnym momencie, jeden z koni zerwie się i zacznie uciekać - szybko wybierz lasso i złap konia, nim ten odbiegnie za daleko. Udaj się teraz do potencjalnych nabywców waszych świeżo ukradzionych koni - niestety, interes okaże się dość mizerny. Tak czy inaczej, misja zakończy się sukcesem.

Jak zdobyć złoty medal w misji Konina na obiad?

  1. Zabij stajennego pokazującego ci konie - Gdy stajenny odwróci się do ciebie plecami, skręć mu kark.
  2. Schwytaj rumaka w czasie poniżej 10 sekund - Gdy czarny rumak zerwie się, szybko wybierz lasso, zbliż się do niego i błyskawicznie go złap.
  3. Oddaj 5 celnych strzałów w głowę - Wrogów nie jest tak wiele, więc staraj się używać zwolnienia czasu, by ułatwić sobie wykonanie tego celu.