Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Legendarny niedźwiedź - jak zabić? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

W grze Red Dead Redemption 2 do legendarnego niedźwiedzia można dotrzeć po ukończeniu zadania z 2 rozdziału gry Koniec i ucieczka przed urażonym ego. Dowiecie się jak dotrzeć do niedźwiedzia, aby zdobyć jego skórę.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Legendarny niedźwiedź jest jednym z kilkunastu unikalnych dzikich zwierząt, na które można zapolować w grze Red Dead Redemption 2. Legendarnego niedźwiedzia odnajduje się po raz pierwszy w jednej z misji fabularnych, ale musisz go ostatecznie pokonać samemu. Na tej stronie poradnika znajdziesz instrukcję jak łatwo zabić legendarnego niedźwiedzia.

Z odnalezieniem legendarnego niedźwiedzia powiązana jest jedna z misji fabularnych drugiego rozdziału gry - Koniec i ucieczka przed urażonym ego - Red Dead Redemption 2: Legendarny niedźwiedź - jak zabić? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Z odnalezieniem legendarnego niedźwiedzia powiązana jest jedna z misji fabularnych drugiego rozdziału gry - Koniec i ucieczka przed urażonym ego. W zadaniu tym Arthur i Hosea polują na wspomnianego drapieżnika. Misja ta kończy się wraz z odnalezieniem niedźwiedzia, ale bohaterom nie udaje się go ostatecznie pokonać. Na poszukiwania niedźwiedzia musisz już wyruszyć z własnej inicjatywy, po ukończeniu wspomnianego zadania.

Zanim wyruszysz na polowanie koniecznie zapisz stan gry - Red Dead Redemption 2: Legendarny niedźwiedź - jak zabić? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Zanim wyruszysz na polowanie koniecznie zapisz stan gry. Można bardzo łatwo zginąć w trakcie konfrontacji z legendarnym niedźwiedziem. Co więcej gra nie pozwala wtedy od razu powtórzyć z nim walki. Trzeba odczekać aż niedźwiedź ponownie pojawi się w legowisku. Utworzenie sejwa rozwiąże ten problem, gdyż w przypadku przegranej wystarczy załadować wcześniejszy stan gry.

Legowisko niedźwiedzia jest zaznaczone na mapie. Zanim tam dotrzesz koniecznie wyposaż Arthura w karabin (lepszy pomysł) lub w strzelbę. Dodatkowo dobrze jest zregenerować maksymalnie wszystkie paski bohatera - zdrowia, staminy i Zabójczej precyzji.

Niedźwiedzia musisz w taki sam sposób śledzić jak we wspomnianej głównej misji, a więc aktywować co pewien czas Orli wzrok, badać żółte ślady i podążać za liniami - Red Dead Redemption 2: Legendarny niedźwiedź - jak zabić? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Niedźwiedzia musisz w taki sam sposób śledzić jak we wspomnianej głównej misji, a więc aktywować co pewien czas Orli wzrok, badać żółte ślady i podążać za liniami. Ślady prowadzą w stronę wzgórza.

Nie śpiesz się żeby nie zostać przedwcześnie zaatakowanym przez niedźwiedzia - Red Dead Redemption 2: Legendarny niedźwiedź - jak zabić? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Nie śpiesz się żeby nie zostać przedwcześnie zaatakowanym przez niedźwiedzia. Pomagaj sobie lornetką lub lunetą karabinu, a powinieneś go zauważyć zanim zaatakuje Arthura. Niedźwiedzia można pokonać na dwa główne sposoby:

  1. Wdrap się na zlokalizowane po prawej stronie duże skały gdzie niedźwiedź nie będzie mógł dosięgnąć Arthura. Zacznij następnie atakować niedźwiedzia z użyciem karabinu.
  2. Zbliż się do niedźwiedzia ze strzelbą. Załącz Zabójczą precyzję gdy tylko niedźwiedź wyruszy w stronę Arthura. To bardziej ryzykowny wariant.
Niezależnie od wybranej techniki nie zapomnij oskórować zabitego niedźwiedzia - Red Dead Redemption 2: Legendarny niedźwiedź - jak zabić? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Niezależnie od wybranej techniki nie zapomnij oskórować zabitego niedźwiedzia. Zdobędziesz legendarną skórę niedźwiedzia, którą można sprzedać lub wykorzystać na potrzeby craftingu.