Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Koniec i ucieczka przed urażonym ego - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Koniec i ucieczka przed urażonym ego (Exit Pursued By a Bruised Ego) to zadanie z gry Red Dead Redemption 2, które dotyczy spotkania pierwszego legendarnego zwierzęcia. Dzięki niemu zobaczycie legendarnego niedźwiedzia, którego w późniejszym etapie gry można upolować, aby zdobyć jego skórę.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Koniec i ucieczka przed urażonym ego to jedna z misji drugiego rozdziału gry Red Dead Redemption 2, którą możesz rozpocząć podczas pobytu w siedzibie gangu. Zadanie to dotyczy wyruszenia z Hoseą na polowanie na legendarnego niedźwiedzia. Gra pozwoli ci wytropić to zwierzę i dojdzie do bezpośredniej konfrontacji z ogromnym niedźwiedziem.

Jak odblokować misję: Rozmowa z Hoseą Matthewsem w siedzibie gangu w Horseshoe Overlook - Red Dead Redemption 2: Koniec i ucieczka przed urażonym ego - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Rozmowa z Hoseą Matthewsem w siedzibie gangu w Horseshoe Overlook.

Opis przejścia misji: Podejdź do konia, przytrzymaj przycisk zdjęcia z niego siodła i przenieś siodło na nowo otrzymanego wierzchowca. Wskocz na nowego konia i rozpocznij podróż do miasteczka Valentine. Dotrzyj do stajni. Możesz sprzedać konia, a także podjąć decyzję o zakupie i nazwaniu nowego wierzchowca (pieniędzy wystarczy ci zapewne jedynie na zakup najtańszego konia za około 15 dolarów). Możesz od tej pory korzystać z zakupionego konia lub powrócić do tego, na którym zamocowałeś na początku misji siodło (jeśli go nie sprzedałeś).

Korzystając z okazji możesz też sprawdzić inne opcje dostępne podczas pobytu w stajni (np. uczesanie konia, zmiana jego wyglądu albo zakupienie nowego siodła), ale jest to opcjonalne.

Wskocz na konia i kontynuuj podróż z Hoseą - Red Dead Redemption 2: Koniec i ucieczka przed urażonym ego - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wskocz na konia i kontynuuj podróż z Hoseą. Po dotarciu do gór otrzymasz nowy cel związany z upolowaniem królika. Wyjmij łuk z torby konia. Zeskocz z konia i pomóż sobie Orlim wzrokiem do zlokalizowania jakiegoś królika. Zabij go celnym trafieniem, najlepiej z większej odległości żeby nie spłoszyć królika. Podejdź do zabitego królika i powróć ze zdobyczą do towarzysza.

Otwórz rozwijane menu, przejdź do zakładki przedmiotów (Items) i wybierz z niej obozowisko (Crafting Camp) - Red Dead Redemption 2: Koniec i ucieczka przed urażonym ego - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Otwórz rozwijane menu, przejdź do zakładki przedmiotów (Items) i wybierz z niej obozowisko (Crafting Camp). Arthur rozstawi obóz.

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie