Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Misje - jak powtarzać? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Na stronie poradnika do gry Red Dead Redemption 2 informujemy gdzie znaleźć opcję powtórzenia misji oraz na jakich zasadach powtarzane są misje. To niezwykle ważne, gdy chcecie sprawdzać ważne wybory bądź złote medale.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Red Dead Redemption 2, podobnie jak np. GTA 5, pozwala na powtarzanie misji głównego wątku fabularnego. Misję możesz powtórzyć na przykład po to żeby sprawdzić inne warianty zachowania, czy żeby powalczyć o zdobycie w niej złotego medalu. Na stronie informujemy gdzie znaleźć opcję powtórzenia misji oraz na jakich zasadach powtarzane są misje.

1 - Red Dead Redemption 2: Misje - jak powtarzać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
W RDR 2 możesz dowolną ilość razy powtarzać ukończone misje głównej fabuły - Red Dead Redemption 2: Misje - jak powtarzać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

W RDR 2 możesz dowolną ilość razy powtarzać ukończone misje głównej fabuły. Zatrzymaj grę i wybierz z menu pauzy opcje Postępy (Progress) i Tryb fabularny (Story). Przejdź do interesującego Cię rozdziału i do upatrzonej misji.

Ważne informacje na temat powtarzania misji:

  1. Głównym motywatorem do powtarzania zadań jest powalczenie o zdobycie złotego medalu. Gra posiada trofeum za zdobywanie złotych medali w zadaniach. Jeśli więc chcesz je odblokować (i powalczyć o platynę) to będziesz musiał wiele z nich ponownie rozegrać. Należy tu jednak zaznaczyć, że w momencie powtarzania misji wyzwania liczone są od nowa. Jeśli chcesz zdobyć złoty medal to musisz zaliczyć wszystkie wyzwania misji w trakcie pojedynczego jej przejścia.
  2. Gra nie nadpisuje postępów podczas powtarzania misji. Jest zupełnie przeciwnie - podejmowane w niej decyzje nie są w żaden sposób zapisywane. Jeśli chcesz permanentnie zmienić wybór z jakiejś misji to musisz załadować zapis stanu gry sprzed jej rozpoczęcia. Może to być niemożliwe jeśli nie tworzyłeś manualnych sejwów. Najlepiej jest zawsze utworzyć własny sejw przed każdym nowym zadaniem i wykorzystywać wszystkie dostępne sloty na zapisy.
  3. Misje wieloczęściowe pojawiają się na liście dopiero po zaliczeniu ostatniej części. Dodatkowo gra może wtedy pozwolić ci na powtórne rozegranie tylko finałowej części danego zadania.