Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Zadania członków gangu Dutcha - lista, opis przejścia Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Red Dead Redemption 2 opisaliśmy misję, które otrzymacie od członków gangu Dutcha. Należą do nich takie zadania jak okradnie domów czy napady na dyliżanse.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Na tej stronie poradnika zestawiliśmy poboczne misje gry Red Dead Redemption 2 związane z kradzieżami oraz napadami, które można rozpoczynać dzięki spotykaniu się z członkami gangu Dutcha. Zaliczanie tych misji jest dobrym pomysłem na szybkie wzbogacenie się.

Uwaga - Znaczniki drobnych misji zlecanych przez członków gangu pojawiają się w obozie w losowych momentach gry. Warto sprawdzić mapę za każdym razem gdy powróciłeś do obozowiska. Misjami zlecanymi przez inne osoby z gangu staraj się od razu zajmować. Jeśli zbyt szybko awansujesz do kolejnych rozdziałów kampanii to możesz bezpowrotnie utracić szanse ich rozegrania.

Okradzenie domu z Javierem

Znacznik tej misji może pojawić się w obozie gangu w drugim rozdziale gry, ale możesz też zająć się nią w trzecim rozdziale - Red Dead Redemption 2: Zadania członków gangu Dutcha - lista, opis przejścia - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Znacznik tej misji może pojawić się w obozie gangu w drugim rozdziale gry, ale możesz też zająć się nią w trzecim rozdziale. Porozmawiaj w siedzibie gangu z Javierem.

Udaj się z Javierem do gospodarstwa zlokalizowanego na północ od Valentine. Po zbliżeniu się do celu podróży wyjmij z inwentarza lornetkę żeby przeprowadzić zwiad. Wyrusz w stronę zabudowań i schowaj się za szopą żeby podsłuchać rozmowy. Schowaj się w następnej kolejności za dużą skałą i zaczekaj aż Javier podpali szopę. Zaatakuj mieszkańców gospodarstwa z zaskoczenia i przystąp do walk. W trakcie bitwy obserwuj wskazania radaru, gdyż trudniej jest dostrzec osoby przebywające wewnątrz budynków.

Po wygranej bitwie udaj się do stodoły żeby odnaleźć skrytkę - Red Dead Redemption 2: Zadania członków gangu Dutcha - lista, opis przejścia - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po wygranej bitwie udaj się do stodoły żeby odnaleźć skrytkę. Jest ona ukryta w pokazanym na obrazku miejscu i zawiera dużą ilość gotówki. Arthur wzbogaci się o 175 dolarów.

Nie opuszczaj od razu gospodarstwa. Warto je dokładnie przeszukać oraz zbadać zwłoki wszystkich zastrzelonych mieszkańców. Na terenie gospodarstwa możesz odnaleźć między innymi dwie karty kolekcjonerskie.

Okradzenie domu z Seanem

Znacznik tej misji może pojawić się w obozie gangu w trzecim rozdziale gry - Red Dead Redemption 2: Zadania członków gangu Dutcha - lista, opis przejścia - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Znacznik tej misji może pojawić się w obozie gangu w trzecim rozdziale gry. Porozmawiaj z Seanem. Koniecznie zajmij się tą kradzieżą przed przystąpieniem do finałowych misji rozdziału 3. W przeciwnym razie zadanie bezpowrotnie przepadnie.

Po wysłuchaniu planu wyrusz z Seanem w oznaczone miejsce - to mała chatka na zachód od bagien Bluewater Marsh. Schowaj się i zaczekaj aż Sean zabije pierwszego przeciwnika. Przystąp do walk i eliminuj kolejnych wrogów. Nie zabijaj jednak ostatniego bandyty, bo należy go przesłuchać. Dowiesz się, gdzie znajduje się skrytka.

Możesz już wejść do budynku - Red Dead Redemption 2: Zadania członków gangu Dutcha - lista, opis przejścia - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Możesz już wejść do budynku. Najcenniejsze znalezisko pokazuje obrazek - skrytka jest za deskami. Jest to narożnik na lewo od wejścia do budynku. Odnajdziesz trochę gotówki. Po zaliczeniu misji dokończ przeszukiwanie chatki żeby znaleźć jeszcze więcej skarbów (m.in. leżące na widoku pieniądze, kartę kolekcjonerską oraz rewolwer Double-Action Revolver w metalowej skrzynce pod łóżkiem).

Napadnięcie na dyliżans z Billem

Znacznik tej misji może pojawić się w obozie gangu w trzecim rozdziale gry. Porozmawiaj z Billem. Miejscem napadnięcia na dyliżans jest lokacja Dewberry Creek.

Po dotarciu do wskazanej lokacji dojdzie do kłótni, po zakończeniu której musisz rozpocząć pościg za dyliżansem. W wyeliminowaniu woźnicy oraz ochrony dyliżansu bardzo może ci pomóc Zabójczy instynkt. Po zatrzymaniu dyliżansu zaczekaj aż podłożony zostanie dynamit i zdetonuj go strzałem z bezpiecznej odległości. Możesz już ograbić dyliżans i opuścić miejsce napadu.

Napadnięcie na dyliżans z Seanem

Znacznik tej misji może pojawić się w obozie gangu w trzecim rozdziale gry. Porozmawiaj z Seanem. Koniecznie zajmij się tym napadem przed przystąpieniem do finałowych misji rozdziału 3. W przeciwnym razie zadanie bezpowrotnie przepadnie. Miejsce napadnięcia na dyliżans to okolice miasteczka Valentine.

Gra pozwoli ci przygotować się do napadu i możesz w związku z tym schować się za powalonym drzewem. Po tym jak dyliżans zostanie z pomocą Mary-Beth zatrzymany skorzystaj z okazji żeby wyprowadzić atak z zaskoczenia. Warto tu pomóc sobie Zabójczym instynktem i oddać same celne strzały. Jeden z wrogów może wziąć Mary-Beth na zakładnika. Ponownie użyj wtedy Zabójczego instynktu żeby ocalić jej życie. Po okradzeniu dyliżansu ucieknij z miejsca napadu.

Napadnięcie na dyliżans z Lennym

Znacznik tej misji może pojawić się w obozie gangu w czwartym rozdziale gry - Red Dead Redemption 2: Zadania członków gangu Dutcha - lista, opis przejścia - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Znacznik tej misji może pojawić się w obozie gangu w czwartym rozdziale gry. Porozmawiaj z Lennym i wyrusz grupą do miejsca napadnięcia na dyliżans. Po drodze załóż oczywiście bandanę.

Po dotarciu na miejsce schowaj się za skałami i zaczekaj na przybycie dyliżansu. Zabicie woźnicy będzie bardzo łatwe, ale wkrótce okaże się, że to pułapka. Atakuj stróżów prawa, którzy wyjdą z opancerzonego dyliżansu oraz tych, którzy dotrą do miejsca zasadzki na koniach - obserwuj wskazania mini-mapy i pomagaj sobie Zabójczą precyzją do ostrzeliwania większych grup. Na przeszukanie wozu zdecyduj się dopiero po rozprawieniu ze wszystkimi przeciwnikami. Niestety Arthur zdobędzie w ten sposób zaledwie 25 dolarów.

Napadnięcie na dyliżans z Micah

Znacznik tej misji może pojawić się w obozie gangu w czwartym rozdziale gry - Red Dead Redemption 2: Zadania członków gangu Dutcha - lista, opis przejścia - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Znacznik tej misji może pojawić się w obozie gangu w czwartym rozdziale gry. Porozmawiaj z Micah i wyrusz grupą do miejsca napadnięcia na dyliżans. Po drodze załóż oczywiście bandanę.

Celem podróży są okolice mostu. Schowaj się za drzewem w oznaczonym przez grę miejscu. Musisz wystrzelić z broni w podłożony dynamit w momencie gdy nadjedzie dyliżans. W eksplozji dynamitu powinny zginąć wszystkie konie.

Możesz już przystąpić do atakowania przeciwników, którzy podróżowali dyliżansem, oraz obstawy, która wkrótce nadjedzie na koniach. W obu przypadkach nadal używaj zasłon, a także dodatkowo Zabójczej precyzji. Po zabiciu wszystkich wrogów podejdź do dyliżansu i wejdź z nim w interakcję żeby go okraść. Arthur wzbogaci się o 50 dolarów.