Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Misje ścigania zbiegów- lista wszystkich, porady Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Red Dead Redemption 2 zawiera pełną listę wszystkich misji ścigania zbiegów. Dzięki niej dowiecie się jak zacząć przygodę ze ściganiem zbiegów, jak wykonywać zadania i co za nie dostaniecie.

Ostatnia aktualizacja: 27 lipca 2022

Poza obszernym wątkiem głównym i misjami od nieznajomych gra oferuje także kilkanaście misji łowcy głów. Poniższa strona poradnika do Red Dead Redemption 2 zawiera spis wszystkich zadań ścigania zbiegów z podziałem na miejscowości, w których można przyjąć dane zlecenie.

Valentine

 1. Prawdziwy olej z węża - ta misja dotyczy pierwszego zbiega, którego możecie znaleźć w grze. Jest nim Benedict Allbright. Musicie dostarczyć go żywego na posterunek, a otrzymacie 50 dolarów.
 2. Ellie Anne Swan - kolejna strona opisuje dotarcie do kobiety zwanej czarną wdową. Za dowiezienie jej całej i zdrowiej do posterunku otrzymacie 25 dolarów.

Strawberry

 1. Joshua Brown - w Strawberry dostaniecie zadanie, które wymaga wyśledzenie Joshua Browna. Z tej strony dowiecie się jak odnaleźć mężczyznę i dostarczyć do na posterunek. Za to zadanie otrzymacie 40 dolarów.

Saint Denis

 1. Lindsey Wofford - poszukiwany żywy lub martwy, za dostarczenie tego zbiega na posterunek otrzymacie aż 100 dolarów. Dodatkowo poszukując Lindsey'a Wofforda możecie znaleźć kartę kolekcjonerską.
 2. Anthony Foreman - ta strona opisuje misję, która dostępna jest dopiero po zaliczeniu epilogu, a dokładnie zadania Dochodowe zatrudnienie. Za dostarczenie Foremana na posterunek otrzymacie 85 dolarów.

Rhodes

 1. Mark Johnson - po przejściu do 4 rozdziału gry dostaniecie do wykonania kolejne zadanie. Waszym celem jest Mark Johnson, którego musicie żywego doprowadzić do aresztu. Za tę misję otrzymacie tylko 25 dolarów.
 2. Robbie Laidlaw - ta strona opisuje sposób dotarcia i złapania kolejnego zbiega. Musicie dostarczyć go żywego na posterunek. Za wykonanie zadania otrzymacie 35 dolarów.

Blackwater

 1. Elias Green - ta strona opisuje misję, która dostępna jest dopiero po zaliczeniu epilogu, a dokładnie zadania Dochodowe zatrudnienie. Elias poszukiwany jest żywy bądź martwy. Za doniesienie go/jego zwłok na posterunek otrzymacie 90 dolarów.
 2. Otis Skinner - ta strona opisuje misję, która dostępna jest dopiero po zaliczeniu epilogu, a dokładnie zadania Dochodowe zatrudnienie. Otisa musicie dostarczyć na posterunek, obojętnie od jego stanu zdrowia. Za zadanie otrzymacie 75 dolarów.

Tumbleweed

 1. Joaquin Arroyo - to zadanie dostępne jest dopiero po dotarciu do epilogu. Po dotarciu na komisariat w Tumbleweed otrzymacie misję. Waszym zadaniem jest doprowadzenie żywego Joaquina na posterunek. Otrzymacie za to 60 dolarów.
 2. Esteban Cortez - po dotarciu do Tumbleweed otrzymacie misję dotyczącą Estebana. Poszukiwany jest żywy bądź martwy. Za dostarczenie jego bądź jego zwłok otrzymacie 65 dolarów.