Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Drogi wujku Tacitusie - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Opisaliśmy na tej stronie poradnika do Red Dead Redemption 2 pierwsze zadanie po powrocie do Ameryki - Drogi wujku Tacitusie (Dear Uncle Tacitus). Musicie wyruszyć do Shady Belle, by odnaleźć resztę gangu.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Poniższy rozdział naszej solucji do gry Red Dead Redemption 2 zawiera opis zadania Drogi wujku Tacitusie. Powrót do Ameryki! Arthur wyrusza do Shady Belle, by odnaleźć resztę gangu.

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji Raj w końcu opuszczony - Red Dead Redemption 2: Drogi wujku Tacitusie - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji "Raj w końcu opuszczony".

Opis przejścia misji: Musisz dotrzeć do Shady Belle - najlepiej ukraść jednego z koni, gdyż czeka cię dość długa droga. Twoim zadaniem jest odnaleźć ślady, które pozwolą odszukać gang. Musisz podejść do listu, na dole budynku i przeczytać go.

Po wstawce, do posiadłości wtargnie trojka stróżów prawa. Przykucnij i schowaj się za ścianą. Gdy pierwszy z strażników zbliży się, zajdź go od tyłu i po cichu wyeliminuj. Drugi strażnik będzie stał przed kominkiem - jeśli chcesz, możesz go zabić, jednak równie dobrze możesz wyjść z posesji i szybko odjechać. Gdy Arthur dotrze do Lakay, misja dobiegnie do końca.

Jak zdobyć złoty medal w misji Drogi wujku Tacitusie?

  • Opuść Shady Belle, nie dając się wykryć pinkertonom - Nie musisz walczyć ze stróżami prawa, ewentualnie, możesz zabić tylko tych, którzy stoją na twojej drodze. Dotrzyj niepostrzeżenie do wyjścia i jedź koniem do Lakay.
  • Ukończ misję w czasie poniżej 8 minut - Jeśli szybko odszukasz list, to będziesz miał bardzo duży zapas czasu i spokojnie wyrobisz się w czasie.