Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Mój ostatni chłopiec - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Mój ostatni chłopiec (My Last Boy) to jedna z ostatnich misji w grze Red Dead Redemption 2, w której można prowadzić Arthurem. Szybujący Orzeł wyrusza do Beaver Hollow, by przeprowadzić ostateczny atak na Cornwall Kerosene & Tor. Cały gang Dutcha dołącza się, aby pomóc w ataku.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Poniższa strona naszej solucji do gry Red Dead Redemption 2 zawiera opis przejścia misji Mój ostatni chłopiec. Szybujący Orzeł wyrusza do Beaver Hollow, by przeprowadzić ostateczny atak na Cornwall Kerosene & Tor. Do ataku włącza się gang Dutcha...

Uwaga! Przed misją warto wykonać misję poboczną Lichwiarstwo i inne grzechy VI-VII, gdyż później będą one niedostępne.

Jak odblokować misję: Po ukończeniu misji Syn króla i Most donikąd - Red Dead Redemption 2: Mój ostatni chłopiec - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po ukończeniu misji "Syn króla" i "Most donikąd".

Opis przejścia misji: Po scenkach, wraz z całym gangiem ruszacie pomóc Szybującemu Orłowi. Po dotarciu na miejsce, czeka cię bezlitosna walka z bardzo liczną liczbą wrogów. Wszystko zależy od ciebie i twoich umiejętności strzelniczych.

Po zaciętym boju, przebijecie się do pociągu - Red Dead Redemption 2: Mój ostatni chłopiec - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po zaciętym boju, przebijecie się do pociągu. Wrogowie zaczną używać ciężkiego karabinu maszynowego, namierz i zabij strzelca.

W pewnym momencie strzelaniny, Paytah zostanie złapany przez wrogiego żołnierza - Red Dead Redemption 2: Mój ostatni chłopiec - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

W pewnym momencie strzelaniny, Paytah zostanie złapany przez wrogiego żołnierza. Namierz go i pomóż mu, by wypełnić ukryte wyzwanie na złoty medal w misji.

Gdy zabijecie wszystkich żołnierzy na zewnątrz, idź z Dutchem do środka fabryki - Red Dead Redemption 2: Mój ostatni chłopiec - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gdy zabijecie wszystkich żołnierzy na zewnątrz, idź z Dutchem do środka fabryki. Otwórz szafkę w gabinecie i zejdź na dół. Zabij kilku wrogów i biegnij za swoim kompanem.

Po scenkach, czeka cię automatyczna sekwencja Zabójczej precyzji - Red Dead Redemption 2: Mój ostatni chłopiec - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po scenkach, czeka cię automatyczna sekwencja Zabójczej precyzji. Namierz przeciwnika i zabij go, ratując przy tym siebie i Szybującego orła.

Ostatnia część misji, to powrót z konającym Indianinem do Wodza plemienia. Odstaw Szybującego Orła do jego ojca, a misja zakończy się.

Jak zdobyć złoty medal w misji Mój ostatni chłopiec?

  • Ocal Paytah - Gdy zabijesz strzelca operującego ciężki karabin maszynowy, biegnij dalej. Kawałek dalej Paytah zostanie osaczony przez wroga - namierz sojusznika i zastrzel jego oprawcę.
  • Oddaj 30 celnych strzałów w głowę - Podobnie jak w wielu innych misjach RDR2, musisz postarać się o określoną ilość trafień w głowę.
  • Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 80% - W razie problemów, korzystaj z zabójczej precyzji.
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie.