Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Lindsey Wofford - Zadania ścigania zbiegów Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Lindsey Wofford to kolejna poszukiwania listem gończym osoba w RDR2, którą musisz namierzyć, a następnie złapać żywą lub martwą i dowieźć do szeryfa w Saint Denis.

Ostatnia aktualizacja: 7 maja 2020

Na stronie znajduje się opis misji ścigania zbiegów dotyczącej odnalezienia Lindsey'a Wofforda. Osobę tę można pojmać żywcem lub zamordować i dostarczyć jej ciało. Nasz opis przejścia informuje gdzie znajduje się fort bandytów oraz jaką wybrać taktykę działania.

Kontrakt łowcy nagród możesz odebrać odwiedzając posterunek policji w Saint Denis i sprawdzając plakat wiszący na jednej ze ścian - Red Dead Redemption 2: Lindsey Wofford - Zadania ścigania zbiegów - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Kontrakt łowcy nagród możesz odebrać odwiedzając posterunek policji w Saint Denis i sprawdzając plakat wiszący na jednej ze ścian. Pracownik komisariatu przekaże dodatkowe informacje na temat listu gończego.

Musisz dotrzeć do fortu w Mossy Flats okupowanego przez bandytów. Znajduje się on daleko na północ od miasta.

Misja ta nie wymusza żeby Lindsey został doprowadzony do Saint Denis i jest to spore ułatwienie, bo możesz go łatwo zabić - Red Dead Redemption 2: Lindsey Wofford - Zadania ścigania zbiegów - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Misja ta nie wymusza żeby Lindsey został doprowadzony do Saint Denis i jest to spore ułatwienie, bo możesz go łatwo zabić. Po wkroczeniu do fortu i wywołaniu zbiega możesz mianowicie zaczekać aż rozstawi się przy działku sąsiadującym z czerwoną beczką (powyższy obrazek). Trafienie w nią doprowadzi do eksplozji.

Jeśli mimo wszystko chcesz pojmać bandytę żywcem to najpierw rozpraw się z innymi przeciwnikami i dopiero na sam koniec zbliż się do celu i użyj lassa. Niezależnie od wybranej techniki uważaj na innych bandytów z fortu, w tym na kilku wrogów, którzy mogą dotrzeć do tej lokacji po rozpoczęciu walk.

Uwaga - Na terenie fortu do odnalezienia jest karta kolekcjonerska.

Umieść na koniu nieprzytomnego Lindseya lub jego zwłoki i wyrusz z powrotem w stronę Saint Denis - Red Dead Redemption 2: Lindsey Wofford - Zadania ścigania zbiegów - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Umieść na koniu nieprzytomnego Lindsey'a lub jego zwłoki i wyrusz z powrotem w stronę Saint Denis. Po drodze Arthur powinien wpaść na grupę wrogich łowców nagród, którzy będą chcieli odebrać Wofforda i sami zgarnąć nagrodę. Zaatakuj ich gdy tylko pojawią się i pomagaj sobie Zabójczym instynktem.

Po powrocie do miasta umieść Wofforda w celi lub pozostaw jego zwłoki na wozie na tyłach budynku. Za wykonanie misji otrzymasz 100 dolarów.