Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Dochodowe zatrudnienie - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Red Dead Redemption 2 opisuje zadanie Dochodowe zatrudnienie (Gainful Employment), w którym po otrzymaniu telegramu od Sadie, John wyrusza do Valentine i pomaga jej w ściganiu poszukiwanego przestępcy.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Dochodowe zatrudnienie to nazwa kolejnej misji epilogu w grze Red Dead Redemption 2. Po otrzymaniu telegramu od Sadie, John wyrusza do Valentine i pomaga jej w ściganiu poszukiwanego przestępcy.

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji Macierzyństwo - Red Dead Redemption 2: Dochodowe zatrudnienie - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji "Macierzyństwo".

Opis przejścia misji: Udaj się do Valentine, a napotkasz tam Sadie Adler! Po rozmowie, jedź z kobietą do Strawberry. Dotrzyj teraz do budynku przedstawionego na powyższym obrazku i biegnij do pokoju numer 3. Gdy zapukasz do drzwi, dotrzesz do przestępcy.

Gdy poszukiwany zeskoczy z balkonu, uczyń podobnie i goń przestępcę - Red Dead Redemption 2: Dochodowe zatrudnienie - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gdy poszukiwany zeskoczy z balkonu, uczyń podobnie i goń przestępcę. Zwróć uwagę na ikonkę na minimapie - zamiast trzymać się bezpośrednio pleców ściganego i kopiować jego trasę, staraj się przeciąć mu drogę i jak najszybciej skrócić dystans między wami. Gdy w końcu zbliżysz się do niego, skorzystaj z lassa, by pojmać przestępcę. Umieść go na koniu, a misja zakończy się powodzeniem.

Jak zdobyć złoty medal w misji Dochodowe zatrudnienie?

  • Po dotarciu do Strawberry znajdź przestępcę w czasie poniżej 30 sekund - Błyskawicznie wejdź do wskazanego budynku i udaj się do pokoju numer 3.
  • Po wejściu na konia, złap i zwiąż przestępcę w czasie poniżej 1 minuty i 15 sekund. Klasyczne wyzwanie w RDR2 - przetnij drogę ściganego i złap go z pomocą lassa.