Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Dolewając ropy do ognia - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Misja z gry Red Dead Redemption 2 Dolewając ropy do ognia (Pouring Forth Oil) składa się z kilku części. Opisaliśmy każdą z nich oraz informacje o tym, jak wykonywać zadania, aby zdobywać złote medale i spore pokłady gotówki.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Dolewajac ropy do ognia to tytuł kolejnej misji drugiego rozdziału głównego wątku fabularnego gry Red Dead Redemption 2. To zadanie podzielone zostało na kilka części - wraz z Johnem zaplanujecie zatrzymanie kolejnego pociągu, tym razem przy użyciu materiałów łatwopalnych.

Dolewając ropy do ognia I

1 - Red Dead Redemption 2: Dolewając ropy do ognia - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

 

Jak odblokować misję: Rozmowa z Johnem Marstonem w obozie.

Opis przejścia misji: To zadanie w RDR2 jest całkiem interesujące - pierwszy etap misji zakończysz po rozmowie z Johnem, który opowie ci o swoim planie. Mężczyzna podpowie ci również, gdzie znajdziesz wozy z ropą, które możecie wykorzystać do zatrzymania pociągu. Udaj się we wskazane na mapie miejsce.

Dolewając ropy do ognia II

Na miejscu okaże się, że wozy są bardzo dobrze strzeżone - Red Dead Redemption 2: Dolewając ropy do ognia - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Na miejscu okaże się, że wozy są bardzo dobrze strzeżone. Atak bezpośredni jest tak naprawdę samobójstwem, gdyż w szybkim tempie zostaniesz zalany falą dużej ilości wrogów. Warto podejść do strażników pilnujących wejście, poczekać, aż jeden z nich oddali się i zabić pozostałego na posterunku z pomocą np. noża. Następnie trzeba szybko podejść do wozu i szybko uciec z nim.

Niestety - chwilę po odjeździe zostaniesz nakryty i czeka cię walka z grupką przeciwników, którzy będą cię niemiłosiernie ścigali - Red Dead Redemption 2: Dolewając ropy do ognia - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Niestety - chwilę po odjeździe zostaniesz nakryty i czeka cię walka z grupką przeciwników, którzy będą cię niemiłosiernie ścigali. Jako prowadzący wozu z tak dużym ładunkiem, masz nikłe szansę na ucieczkę - najlepiej zatrzymać się, szybko zastrzelić wrogów i kontynuować podróż do wyznaczonego miejsca.

Jak zdobyć złoty medal w misji Dolewając ropy do ognia II?

Dostarcz wóz do punktu dostawy w czasie poniżej 1 minuty i 45 sekund. Dość trudne zadanie, gdyż będziesz miał na ogonie dodatkowych wrogów. Najlepiej skorzystać ze zwolnienia czasu i za jednym zamachem wyeliminować kilku wrogów, by oszczędzić czas. Jeśli chcesz mieć gwarancję złotego medalu, daj się zastrzelić uciekając z wozem i wczytaj punkt kontrolny - będziesz przy wozie i w tle nie będzie żadnych wrogów, odstawienie pojazdu będzie wtedy pestką.

Dolewając ropy do ognia III/ IV

Kolejny etap zadania wymaga od ciebie udania się do obozu - porozmawiaj z Johnem Marstonem o zdobytym ładunku - Red Dead Redemption 2: Dolewając ropy do ognia - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Kolejny etap zadania wymaga od ciebie udania się do obozu - porozmawiaj z Johnem Marstonem o zdobytym ładunku. Musisz wrócić teraz do miejsca odstawienia wozu z ropą, a rozpoczniesz finalną część operacji. Po scence, pojawi się kilku dodatkowych członków twojego gangu, by wspomóc was w napadzie. Udaj się teraz do torów, a obejrzysz kolejną cutscenkę i rozpoczniesz sekwencję napadu.

Wejdź do wagonu z pasażerami - Red Dead Redemption 2: Dolewając ropy do ognia - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wejdź do wagonu z pasażerami. Twoim zadaniem jest pomagać Thomasowi w napadzie i okradaniu pasażerów. Od czasu do czasu musisz przymusić niektórych pasażerów (bijąc ich), by ci chętniej oddawali swoje fanty. Warto również samodzielnie namierzać innych i indywidualnie ich okradać, by zdobyć więcej pieniędzy.

W końcu przejdziesz dalej - jeden z twoich kompanów zostanie ogłuszony drzwiami - Red Dead Redemption 2: Dolewając ropy do ognia - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

W końcu przejdziesz dalej - jeden z twoich kompanów zostanie ogłuszony drzwiami. Zastrzel szybko wroga i zabij pozostałych wrogów. Jeśli zależy ci na złocie w tej misji, nie możesz pozwolić, by twój kompan wystrzelił do żadnego wroga - innymi słowy, musisz szybko zneutralizować zagrożenie i nie dać mu czasu do ataku.

Dotrzesz do wagonu z kosztownościami i cennymi przedmiotami - Red Dead Redemption 2: Dolewając ropy do ognia - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Dotrzesz do wagonu z kosztownościami i cennymi przedmiotami. Spędź trochę czasu, by dokładnie zbadać cały przedział i zgarnąć cenne drobiazgi.

Ostatni etap misji to walka z przeciwnikami, którzy spróbują zatrzymać napad. Najpierw czeka cię walka z kilkoma falami wrogów - bądź celny i szybko zabijaj kolejne cele. Po strzelaninie, wsiądź czym prędzej na konia i biegnij przed siebie. Musisz uciec przed stróżami prawa - gdy oddalisz się wystarczająco, cała misja zakończy się powodzeniem.

Jak zdobyć złoty medal w misji Dolewając ropy do ognia IV?

  1. Zabij wszystkich strażników pociągu, zanim Sean otworzy ogień - Sean przez krótki czas będzie ogłuszony - wykorzystaj ten czas, by wyeliminować kilku wrogów, którzy pojawią się na twojej drodze.
  2. Całkowicie splądruj wagon bagażowy - gdy dotrzesz do wagonu z bagażami, przeznacz chwilę czasu, by dokładnie go zbadać i zabrać z niego wszystkie kosztowności.
  3. Ucieknij stróżom prawa w czasie poniżej 1 minuty i 30 sekund - pędź na złamanie karku przed siebie, gdy tylko wsiądziesz na konia. Używaj galopu, a wyrobisz się w czasie.
  4. Dokonaj 10 zabójstwo, używając Zabójczej Precyzji. Gdy tylko pojawi się taka możliwość, korzystaj ze swojej zabójczej umiejętności i zabijaj wrogów.
  5. Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie.