Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Szybka podróż - jak korzystać? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika opisaliśmy jak działa szybka podróż w grze RDR2. Dowiecie się jak podróżować pociągiem, dyliżansem i przenosić się pomiędzy obozowiskami gangu.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

W grze Red Dead Redemption 2 naszym podstawowym środkiem transportu jest koń, co ma zarówno swoje wady, jak i zalety. Do tych pierwszych z pewnością zalicza się czas, jaki należy poświęcić podróży do bardziej odległych lokacji. Niestety, nie dość, że wierzchowce nie dorównują szybkością samochodom z GTA V, to na dodatek rumaki szybko się męczą i zmuszają nas do zaprzestania galopu. Połowicznym rozwiązaniem tego problemu jest korzystanie z opcji szybkiej podróży, której dzieło firmy Rockstar Games oferuje kilka wariantów.

Czy w grze można teleportować się do wybranej lokacji?

Odpowiedź na to pytanie brzmi "nie". W pierwszym Red Dead Redemption można było wykonać skok po rozłożeniu obozowiska w dziczy, prequel takiej możliwości nie oferuje w ogóle, nie licząc szybkiej podróży z bazy gangu, o którym więcej za chwilę. Gra nie umożliwia też żadnej opcji szybkiej podróży z poziomu mapy, nie można więc jej otworzyć i wskazać miejsca, do którego chcemy się udać.

Szybka podróż pociągiem

W grze funkcjonuje rozwinięta sieć kolejowa, pociągi kursują po niej według ustalonego z góry rozkładu jazdy - Red Dead Redemption 2: Szybka podróż - jak korzystać? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

W grze funkcjonuje rozwinięta sieć kolejowa, pociągi kursują po niej według ustalonego z góry rozkładu jazdy. Arthur Morgan może jednak w każdym momencie udać się na stację lub dworzec i u siedzącego w budce pracownika zakupić bilet na podróż do wybranego miejsca (nawet takiego, w którym jeszcze nie był). Po zakończeniu operacji proces kontynuowany jest w formie przerywnika filmowego - na pociąg nie trzeba czekać, tylko od razu udajemy się do celu podróży.

Podróżowanie pociągiem wiąże się z uiszczeniem opłaty za bilet - wysokość kwoty uzależniona jest od tego, jak daleko znajduje się punkt docelowy. Nie są to porażające ceny, ale w początkowej fazie gry przeznaczenie kilkunastu dolarów za wycieczkę potrafi zaboleć. Zaletą szybkiej podróży pociągiem jest to, że na miejscu lądujemy w kilkadziesiąt sekund, a obok stacji zawsze będzie na nas czekać nasz koń.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie