Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Legendarny Szczupak - mapy, porady Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Przy latarni w Von Horn pływa legendarny szczupak (Legendary Muskie) z gry RDR2, który chętnie da się złowić na Specjalną Przynętę Jeziorną (Special River Lure).

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

W grze Red Dead Redemption 2 możesz znaleźć legendarnego szczupaka (Legendary Muskie). Jest to jedna z 14 legendarnych ryb dostępnych w grze RDR2. Na tej stronie znajdziesz informacje dotyczące tej legendarnej ryby, dokładną jej lokalizację oraz porady jak ją złowić.

Lokalizacja ryby

1 - Red Dead Redemption 2: Legendarny Szczupak - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Tę legendarną rybę znajdziesz w Van Horn, koło latarni - Red Dead Redemption 2: Legendarny Szczupak - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Tę legendarną rybę znajdziesz w Van Horn, koło latarni.

Gdzie dokładnie stanąć?

2 - Red Dead Redemption 2: Legendarny Szczupak - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Najlepszym miejscem do zarzucenia wędki będzie skała koło latarni - Red Dead Redemption 2: Legendarny Szczupak - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Najlepszym miejscem do zarzucenia wędki będzie skała koło latarni. Aby się tam dostać musisz przepłynąć na skałę. Z niej możesz swobodnie zarzucić wędkę. Dzięki temu nie będzie ona zahaczać się o przedmioty w wodzie.

Jakiej przynęty użyć?

Aby złowić legendarnego Szczupaka musisz użyć Specjalnej Przynęty Jeziornej (Special River Lure) - Red Dead Redemption 2: Legendarny Szczupak - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Aby złowić legendarnego Szczupaka musisz użyć Specjalnej Przynęty Jeziornej (Special River Lure).

Co mam zrobić z rybą?

3 - Red Dead Redemption 2: Legendarny Szczupak - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Legendarny Szczupat to ogromna ryba - Red Dead Redemption 2: Legendarny Szczupak - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Legendarny Szczupat to ogromna ryba. Nie możesz jej schować do swojego wyposażenia. Musisz umieścić ją na koniu i udać się na pocztę. Najbliższa poczta znajduje się w Van Horn.

Porady

1 - Red Dead Redemption 2: Legendarny Szczupak - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

1. Nie wołaj konia, gdy staniesz już na skale - może to nie jest do końca porada w kwestii łowienia ryb, ale nie wołaj konia, gdy stoisz na stale. Wskoczy on na skałę obok co znacznie utrudni wyjście z wody oraz ułożenia ryby na koniu.

2. Nie bój się otaczających cię węży - wokół tego miejsca pojawia się wiele węży. Jeśli jednak zarzucisz wędkę nie będą cię one zaczepiać.

3. Nie zaczepiaj ludzi - jeśli przez rozpoczęciem wędkowania ktoś cię zaczepi nie odpowiadaj mu. Inaczej będzie przychodzić i przeszkadzać ci w łowieniu.