Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Kręgosłup Ameryki - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Opisaliśmy zadanie z gry Red Dead Redemption 2 Kręgosłup Ameryki (The Spines of America), które dotyczy kradzieży Boba Crowforda. Można wykonać tę misję w godzinach dziennych lub pod osłoną nocy.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Kręgosłup Ameryki to tytuł jednej z misji dostępnych po awansowaniu do drugiego rozdziału głównego wątku fabularnego gry Red Dead Redemption 2. W zadaniu tym Arthur musi przy pomocy ze strony Hosea doprowadzić do kradzieży dyliżansu Boba Crowforda. Kradzieży można dokonać w godzinach dziennych lub pod osłoną nocy.

Jak odblokować misję: Rozmowa z Hosea Matthewsem na terenie rancza Emerald Ranch - Red Dead Redemption 2: Kręgosłup Ameryki - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Rozmowa z Hosea Matthewsem na terenie rancza Emerald Ranch. O dostepności tej misji powinieneś dowiedzieć się od jednej z osób w obozie gangu.

Opis przejścia misji: Po wysłuchaniu szczegółów zlecenia dotyczącego kradzieży dyliżansu wyruszcie do gospodarstwa w Carmody Dell. Przygotuj tam lornetkę i wykonaj zwiad. Musisz teraz podjąć ważną decyzję o wyborze pory dnia - dyliżans możesz ukraść za dnia lub po zapadnięciu zmroku. W każdym przypadku misja będzie miała nieco inny przebieg.

Pierwszym krokiem jest okradzenie głównego budynku mieszkalnego gospodarstwa - Red Dead Redemption 2: Kręgosłup Ameryki - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pierwszym krokiem jest okradzenie głównego budynku mieszkalnego gospodarstwa. Jeśli działasz nocną porą to możesz od razu wejść do środka (pamiętaj żeby kucać!). Jeśli prowadzisz z kolei działania za dnia to musisz zaczekać aż Hosea odwróci uwagę mieszkańców gospodarstwa. Dotrzyj wtedy do zaznaczonych na obrazku tylnych drzwi.

Zostało jeszcze 58% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie