Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Narzędzia kaletnicze do craftingu - jak zdobyć? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Red Dead Redemption 2 informujemy, jak odblokować narzędzia kaletnicze, które umożliwiają realizację niektórych projektów craftingowych oferowanych przez Pearsona.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Narzędzia kaletnicze odgrywają ważną rolę w grze Red Dead Redemption 2, gdyż są one wymagane do realizacji niektórych projektów powiązanych z craftingiem. Na tej stronie poradnika informujemy jak odblokować narzędzia kaletnicze w RDR2.

Narzędzia kaletnicze (Leather Working Tools) na szczęście łatwo jest pozyskać - Red Dead Redemption 2: Narzędzia kaletnicze do craftingu - jak zdobyć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Narzędzia kaletnicze (Leather Working Tools) na szczęście łatwo jest pozyskać. Są one jednym z projektów rozbudowy obozowiska gangu Dutcha. Oznacza to, że musisz dotrzeć w obozie do księgi rachunkowej i zacząć przeglądać dostępne projekty. Narzędzia powinny być na ostatniej stronie. Pozyskanie ich kosztuje 225 dolarów. Są one permanentnym ulepszeniem, tak więc nie musisz w żaden sposób uzupełniać ich zapasów w dalszej części gry.

Dysponowanie narzędzi kaletniczymi jest wymagane do realizacji niektórych projektów craftingowych oferowanych przez Pearsona - Red Dead Redemption 2: Narzędzia kaletnicze do craftingu - jak zdobyć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Dysponowanie narzędzi kaletniczymi jest wymagane do realizacji niektórych projektów craftingowych oferowanych przez Pearsona. Możesz spotykać się z nim w siedzibie gangu Dutcha. Warto zaznaczyć, że oprócz narzędzi kaletniczych gra może wymuszać dysponowanie perfekcyjnymi skórami dzikich zwierząt czy innymi składnikami rzemieślniczymi.