Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Angelo Bronte, człowiek honoru - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Red Dead Redemption 2 zawiera opis ratowania Jacka w misji Angelo Bronte, człowiek honoru (Angelo Bronte, a Man of Honor). Wraz z Dutchem i Johnem ruszacie do posiadłości Angelo, by negocjować z nim uwolnienie chłopaka.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Ten rozdział naszego poradnika do gry Red Dead Redemption 2 zawiera opis zadania Angelo Bronte, człowiek honoru. Pora uratować Jacka - wraz z Dutchem i Johnem ruszacie do posiadłości Angelo, by negocjować z nim uwolnienie chłopaka.

Jak odblokować misję: Po zakończeniu zadania Uroki cywilizacji - Red Dead Redemption 2: Angelo Bronte, człowiek honoru - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po zakończeniu zadania "Uroki cywilizacji".

Opis przejścia misji: Wraz z Johnem i Dutchem idźcie do rezydencji Bronte. Po scenkach, dostaniesz nowe zadanie. Jedź ze swoim kompanem na cmentarz. Idź przed siebie - gdy usłysz szczekanie psa, idź w tym kierunku i wejdź w interakcję z psem.

Wróć teraz do głównej ścieżki i idź dalej przed siebie - Red Dead Redemption 2: Angelo Bronte, człowiek honoru - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wróć teraz do głównej ścieżki i idź dalej przed siebie. Skręć w lewo i idź przez groby. Blisko lewej krawędzi cmentarza natkniesz się na pijaka. Zarówno psa i pijaka musisz napotkać, by zdobyć złoty medal.

Wróć do głównego szlaku i idź przed siebie - Red Dead Redemption 2: Angelo Bronte, człowiek honoru - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wróć do głównego szlaku i idź przed siebie. Usłyszysz dziwne odgłosy - idź w ich kierunku, a następnie zbadaj grobowiec. Rozpocznie się strzelanina z hienami cmentarnymi. Wrogów jest niewiele i będą kryli się w mgle, znikając tymczasowo z minimapy. Musisz zapolować na 4 headshoty, by wypełnić kolejny, ukryty cel zadania.

Po strzelaninie, idź za Johnem i zabierz łup z grobowca - Red Dead Redemption 2: Angelo Bronte, człowiek honoru - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po strzelaninie, idź za Johnem i zabierz łup z grobowca. Zjawią się stróże prawa i twoim zadaniem będzie uciec z cmentarza.

Po scence, idź za Johnem i na rozgałęzieniu biegnij w lewo - Red Dead Redemption 2: Angelo Bronte, człowiek honoru - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po scence, idź za Johnem i na rozgałęzieniu biegnij w lewo. Biegnij sprintem cały czas, nim strażnicy zbliżą się na tyle, by móc cię dostrzec.

Idź cały czas ścieżką, aż niedługo stanie na twojej drodze strażnik - Red Dead Redemption 2: Angelo Bronte, człowiek honoru - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Idź cały czas ścieżką, aż niedługo stanie na twojej drodze strażnik. Odbij teraz lewo, wejdź na grób i czmychnij obok strażnika.

Gdy miniesz stróża prawa, wróć na ścieżkę i trzymaj się niej cały czas - Red Dead Redemption 2: Angelo Bronte, człowiek honoru - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gdy miniesz stróża prawa, wróć na ścieżkę i trzymaj się niej cały czas. Dotrzesz do dwóch strażników, którzy stoją przy bramie wejściowej. Zbliż się do nich, tak by podsłuchać rozmowę.

Po dialogu, schowaj się we wnęce i przeczekaj, aż strażnik cię minie - Red Dead Redemption 2: Angelo Bronte, człowiek honoru - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po dialogu, schowaj się we wnęce i przeczekaj, aż strażnik cię minie. Możesz bezpiecznie biec do wejścia, dosiąść konia i jechać do Angelo Bronte. Po odzyskaniu Jacka, wróć do swojego obozowiska, a misja zakończy się sukcesem.

Jak zdobyć złoty medal w misji Angelo Bronte, człowiek honoru?

  • Spotkaj psa i pijaka - Zostało to opisane w powyższym opisie przejścia.
  • Nie daj się zauważyć stróżom prawa - Opis ucieczki znajdziesz powyżej.
  • Ukończ misję w czasie poniżej 10 minut i 40 sekund - Jak wiele misji w RDR2, musisz postawić na szybkość działania, by zmieścić się w czasie.
  • Oddaj 4 cele strzały w głowę - Wrogów jest mało w misji, więc musisz używać Zabójczej precyzji i natychmiast zabijać przeciwników.