Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Paser - jakie usługi oferuje? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Jeśli chcecie wiedzieć gdzie znaleźć przykładowych paserów w RDR2 oraz jaki zakres usług oferują paserzy, zajrzyjcie na tę stronę poradnika. Paserzy dostępni się w różnych miastach i umożliwiają szybkie wzbogacenie się.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

W trakcie przechodzenia gry Red Dead Redemption 2 Arthur może spotykać się z paserami, od których można pozyskiwać unikalne talizmany. Bohater też sprzedawać u nich skóry legendarnych zwierząt i niechciane przedmioty. Na tej stronie poradnika informujemy gdzie znaleźć przykładowych paserów w RDR2 oraz jaki zakres usług oferują paserzy.

1 - Red Dead Redemption 2: Paser - jakie usługi oferuje? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Paserzy podobnie jak zwykli handlarze pojawiają się na mapie świata RDR2 w miarę jej odkrywania - Red Dead Redemption 2: Paser - jakie usługi oferuje? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Paserzy podobnie jak zwykli handlarze pojawiają się na mapie świata RDR2 w miarę jej odkrywania. Paserów możesz odnaleźć między innymi w miasteczku Rhodes oraz w głównym mieście Saint Denis. Ich sklepy otwarte są tylko za dnia.

Zostało jeszcze 60% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie