Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Jim Milton znów wkracza do akcji - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Red Dead Redemption 2 opisuje misję Jim Milton znów wkracza do akcji (Jim Milton Rides, Again), w której ku jeszcze większej złości Abigail John kolejny raz działa siłą i pięściami. Opisaliśmy nocy napad gangu na ranczo i sposób na skuteczną ochronę terenu.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Na poniższej stronie poradnika do gry Red Dead Redemption 2, znajdziesz opis przejścia misji Jim Milton znów wkracza do akcji?. Pan Geddes dziękuję Johnowi za pomoc z gangiem z Laramie - bandyci wracają jednak nocą, by dokonać zemsty.

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji Stare nawyki - Red Dead Redemption 2: Jim Milton znów wkracza do akcji - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji "Stare nawyki".

Opis przejścia misji: Gdy obudzą cię wystrzały, biegnij do płonących budynków. Pokonaj dwóch opryszków, a następnie obejrzyj kolejne scenki.

Gdy przejmiesz kontrolę nad Johnem, jedź na ranczo wrogiej grupki - Red Dead Redemption 2: Jim Milton znów wkracza do akcji - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gdy przejmiesz kontrolę nad Johnem, jedź na ranczo wrogiej grupki. Zejdź z konia, wyposaż się w podwójne rewolwery i rozpocznij walkę z wrogami. Przeciwników jest dość sporo, jednak bez problemu sobie powinieneś z nimi poradzić.

Gdy uporasz się ze zbirami, idź do stodoły, gdzie napadnie na ciebie członek gangu z Laramie - Red Dead Redemption 2: Jim Milton znów wkracza do akcji - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gdy uporasz się ze zbirami, idź do stodoły, gdzie napadnie na ciebie członek gangu z Laramie. Wyswobodź się z uścisku, a następnie pokonaj wroga. Po pojedynku, zastrzel złoczyńcę i wracaj na farmę.

Jak zdobyć złoty medal w misji Jim Milton znów wkracza do akcji?

  • Dokonaj 10 zabójstw, strzelając jednocześnie z dwóch broni krótkich - gdy rozpoczniesz strzelaninę, wyposaż się w podwójne rewolwery i rozpocznij eksterminacje wrogów.
  • Oddaj 15 celnych strzałów w głowę - Podczas walki skupiaj się, by namierzać i atakować głowy przeciwników.
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie. Klasyczne wyzwanie w misjach RDR2.