Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Zły dzień Wujka - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

W misji z gry Red Dead Redemption 2 - Zły dzień Wujka (Uncle's Bad Day) Wujek, John i Charles spędzają noc na świętowaniu. Rano John odkrywa, że Wujek został porwany przez Bractwo Skinnera. Waszym zadaniem jest próba uratowania go z rąk bractwa.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Poniższa strona solucji do gry Red Dead Redemption 2 zawiera opis misji Zły dzień Wujka. Po zakończeniu pracy nad stodołą Wujek, John i Charles spędzają noc na świętowaniu. Rano John odkrywa, że Wujek został porwany przez Bractwo Skinnera.

Jak odblokować misję: Po ukończeniu misji Szybka przysługa dla starej znajomej - Red Dead Redemption 2: Zły dzień Wujka - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po ukończeniu misji "Szybka przysługa dla starej znajomej".

Opis przejścia misji:. Po scenkach jedź z Charlesem na poszukiwanie Wujka. Gdy dotrzecie do siedziby Skinnerów, wyciągnij łuk i zabij jednego z wrogów. Następnie kontynuuj drogę - natkniecie się na wrogi patrol. Choć Charles zaleci poczekanie, aż przejdą, to warto wyciągnąć łuk i zabić kilku z nich celnym trafieniem w głowę.

Idź za swoim towarzyszem, a natkniecie się na wóz, który ciągnie za sobą jedną z ofiar gangu - Red Dead Redemption 2: Zły dzień Wujka - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Idź za swoim towarzyszem, a natkniecie się na wóz, który ciągnie za sobą jedną z ofiar gangu. Idź za pojazdem, a gdy zatrzyma się, zabij prowadzącego strzałem w głowę. Wyjdź na głaz i użyj lornetki, by przyjrzeć się obozowisku. Zostaniecie napadnięci przez dwóch wrogów, ocal Charlesa w sekwencji Zabójczej precyzji.

Czeka cię strzelanina ze sporą grupką wrogów - Red Dead Redemption 2: Zły dzień Wujka - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Czeka cię strzelanina ze sporą grupką wrogów. Gdy zabijesz cześć z nich, idź do Wujka i ściągnij go z paleniska. Musisz teraz eskortować swoich towarzyszy - droga ucieczki jest prosta, jednak znajdziesz na swojej drodze sporo wrogów. Jeśli zależy ci na złotym medalu, musisz postawić na szybkość i błyskawicznie eksterminować wrogów.

Gdy dotrzesz do koni, poczekaj, aż twoi towarzysze zakomunikują, że czas uciekać - wejdź wtedy na swojego wiernego wierzchowca i jedź za Charlesem - Red Dead Redemption 2: Zły dzień Wujka - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gdy dotrzesz do koni, poczekaj, aż twoi towarzysze zakomunikują, że czas uciekać - wejdź wtedy na swojego wiernego wierzchowca i jedź za Charlesem. Po drodze natkniesz się na garstkę wrogów, których szybko możesz zabić. Gdy wyjedziecie z lasu, dotrzecie do rancza i misja dobiegnie do końca.

Jak zdobyć złoty medal w misji Zły dzień Wujka?

  • Oddaj z łuku 5 celnych strzałów w głowę - Zacznij realizować cel od początku misji - zabij wrogów napotkanych w lesie, a następnie woźnicę.
  • Po uwolnieniu Wujka wróć do Beecher's Hope w czasie poniżej 3 minut i 10 sekund - Czeka cię ostra przeprawa - idź przed siebie, walcz z wrogami, a gdy dotrzesz do koni, szybko odjedź wraz z Charlesem i Wujkiem na ranczo.
  • Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 80% - Klasyczne wyzwanie w grze RDR2.
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie.