Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Wizyta towarzyska - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Red Dead Redemption 2 znajduje się opis ataku na gang O’Driscoll, który odbywa się aby zająć chatę w lesie. Opisaliśmy co zrobić, abyście mogli zdobyć złoty medal w misji Wizyta towarzyska (Paying a Social Cal).

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Wizyta towarzyska to tytuł jednej z misji dostępnych po awansowaniu do drugiego rozdziału głównego wątku fabularnego gry Red Dead Redemption 2. W misji tej bohaterowie docierają dzięki pomocy Kierana do siedziby gangu O'Driscoll. Należy tam pozbyć się przeciwników oraz zająć się zbadaniem chaty w lesie.

Jak odblokować misję: Przesłuchanie więzionego Kierana w siedzibie gangu w Horseshoe Overlook - Red Dead Redemption 2: Wizyta towarzyska - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Przesłuchanie więzionego Kierana w siedzibie gangu w Horseshoe Overlook.

Opis przejścia misji: Podejdź do drzewa, do którego przywiązany jest Kieran i zastrasz go żeby wydobyć od niego informacje o siedzibie gangu. Wskocz na konia i wyrusz do miejsca, które wskazał.

Uwaga - W momencie rozpoczęcia tej misji otrzymasz dostęp do noży do rzucania (Throwing Knives), które składowane są w inwentarzu w slocie na przedmioty do rzucania. Możesz korzystać z nich w tej misji, polegać na zwykłym nożu lub całkowicie zignorować ataki z ukrycia.

Po dotarciu w pobliże chaty Six Point zejdź z konia i zacznij skradać się. Musisz podjąć decyzję, czy chcesz przejąć inicjatywę czy wysłać Billa. Najlepiej jest wskazać siebie na ochotnika. Wybierz z inwentarza nóż. Możesz zachodzić przeciwników od tyłu i wciskać przycisk wykonania cichej egzekucji nożem. Powinieneś zdołać pozbyć się w ten sposób co najmniej czterech bandytów (jedno z zabójstw wykonane zostanie w parze z towarzyszem). Uważaj tylko żeby nie zaatakować kogoś będącego w polu widzenia innych wrogów.

Po tym jak rozpoczną się właściwe walki rozstaw się np - Red Dead Redemption 2: Wizyta towarzyska - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po tym jak rozpoczną się właściwe walki rozstaw się np. za większym drzewem albo za skałami. Do eliminowania wrogów dobrze jest używać karabinu, choć sprawdzi się też rewolwer. Obserwuj wskazania radaru żeby nikt nie zaskoczył bohatera od flanki.

Po zabiciu wszystkich bandytów dotrzyj do chatki i otwórz drzwi żeby obejrzeć nowy filmik. Wejdź do środka z zamiarem przeszukania chaty. Najważniejszy obszar w chatce to okolice komina z powyższego obrazka. Możesz zdjąć ze ściany dwururkę (Double-Barreled Shotgun) i przy okazji zaliczyć krótki samouczek z wyczyszczenia brudnej broni - otwórz menu broni i wciśnij dwukrotnie przyciski czyszczenia. Dodatkowo zbadaj komin żeby odnaleźć skrytkę z gotówką. Bohater pozostawi dla siebie 100 dolarów, resztą podzieli się z gangiem.

Dodatkowa uwaga - Warto oddalić się od chatki od razu po zakończeniu misji. Istnieje ryzyko, że strzelanina mogła zostać przez kogoś odnotowana i mogą o niej dowiedzieć się stróże prawa, którzy pojawią się w tej lokacji i rozpoczną poszukiwania.

Jak zdobyć złoty medal w misji Wizyta towarzyska?

  1. Zabij po cichu 4 O'Driscolli - Trzech przeciwników możesz łatwo po cichu zabić (najlepiej nożem). Bardziej problematyczny może być tylko czwarty. Wytypuj do zabójstwa osobę, która nie jest w danym momencie w polu widzenia innych wrogów.
  2. Oddaj 12 celnych strzałów w głowę - Musisz się bardzo starać żeby po rozpoczęciu strzelaniny każdego bandytę zabić właśnie w taki sposób. Pomagaj sobie Zabójczym instynktem jeśli chcesz łatwiej uzyskiwać headshoty.
  3. Ukończ z celnością przynajmniej na poziomie 80% - Wyzwanie to powinieneś zaliczyć przy okazji zajmowania się opisanym powyżej. Wszystkie pociski powinny trafiać w cel.
  4. Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie - Jedynym zagrożeniem dla bohatera jest główna bitwa po początkowych cichych zabójstwach.