Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Prawdziwa miłość 1-3 - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Prawdziwa miłość I-III (The Course of True Love I-III) to zadanie z gry Red Dead Redemption 2, które składa się z kilku części. W tej misji będziecie poruszać się między różnymi terenami, aby przekazywać listy między Penelope a Beau Graya.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Prawdziwa miłość I-III to nazwa zadań w grze Red Dead Redemption 2. Czekają cię tutaj iście Szekspirowskie schematy, opowiadające o zakazanej miłości. Czeka cię m.in. skradanie, dostarczanie miłosnych korespondencji, a nawet pomoc w zorganizowaniu wiecu sufrażystek.

Prawdziwa miłość I-II

Jak odblokować misję: Ukończ misję Nowe Południe - Red Dead Redemption 2: Prawdziwa miłość 1-3 - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Ukończ misję "Nowe Południe".

Opis przejścia misji: Udaj się do Caliga Hall, na wschód od miasta Rhodes. Następnie pomów z jednym ze strażników o właścicielu posesji. Dotrzesz do Beau Grya, samotnie stojącego mężczyznę przed jednym z budynków, dowiesz się o losach jego trudnej miłości.

Dostaniesz list i twoim zadaniem będzie dotrzeć do Posesji Braithwaite - Red Dead Redemption 2: Prawdziwa miłość 1-3 - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Dostaniesz list i twoim zadaniem będzie dotrzeć do Posesji Braithwaite. Wsiądź na konia i gnaj czym prędzej na miejsce. Twoim zadaniem jest przemknąć koło strażników i dotrzeć do altanki, na której siedzi Penelopa. Jeśli chcesz niepostrzeżenie dostać się na miejsce, trzymaj się południowej części posesji, mijaj strażników z daleka i staraj się przechodzić za ich plecami.

Po dostarczeniu listu, musisz uciec z terenu posesji - Red Dead Redemption 2: Prawdziwa miłość 1-3 - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po dostarczeniu listu, musisz uciec z terenu posesji. Możesz wrócić tą samą drogą, którą dotarłeś do altanki, lub ukraść łódkę, którą znajdziesz niedaleko wybrzeża. Wybór należy do ciebie - gdy uciekniesz, druga faza misja zakończy się.

Jak zdobyć złoty medal w misji Prawdziwa Miłość II?

  1. Dotrzyj do Penelope, nie dając się zauważyć - Zostało to opisane w powyższej solucji.
  2. Ukończ misję w czasie poniżej 3 minut - Musisz być szybki i starać się poruszać szybkim chodem, nawet wtedy gdy się skradasz.

Prawdziwa Miłość III

Opis przejścia misji: Niedaleko Callga Hall znów natkniesz się na Beau Graya - Red Dead Redemption 2: Prawdziwa miłość 1-3 - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Opis przejścia misji: Niedaleko Callga Hall znów natkniesz się na Beau Graya. Oddaj mu list od Penelope, a dowiesz się o jej ryzykownych planach. Rusz z Grayem na miejsce spotkania sufrażystek, a natkniesz się tam na Penelope. Twoim zadaniem jest przewieźć kobiety przez miasto, co pozwoli im rozpocząć protest.

Po scence, pojawią się kuzyni Beau - Red Dead Redemption 2: Prawdziwa miłość 1-3 - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po scence, pojawią się kuzyni Beau. Idź na tył budynku i wybierz co chcesz z nimi zrobić - możesz załagodzić konflikt, lub wybrać walkę. Po wyborze i potencjalnej walce na pięści, jedź z mężczyzną we wskazane miejsce, a zakończysz misję.

Jak zdobyć złoty medal w Prawdziwa miłość III?

  1. Ukończ misję w czasie poniżej 4 minut i 15 sekund. Musisz cały czas gnać przed siebie i być naprawdę szybkim. Ponadto, na koniec misji, gdy zjawią się kuzyni, najlepiej całkowicie ich zignorować i od razu wejść na konia - pozwoli ci to zaoszczędzić cenny czas.