Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Krwawe zatargi, stare i nowe - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Red Dead Redemption 2 opisana jest misja Krwawe zatargi, stare i nowe (Blood Feuds, Ancient and Modern), w której zaginie Jack. Cały gang rusza na odsiecz i ratunek dla porwanego chłopca.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Poniższy rozdział naszej solucji do gry Red Dead Redemption 2 zawiera opis misji Krwawe zatargi, stare i nowe. Jack zaginął i cały gang rusza na odsiecz i poszukiwanie porwanego chłopca.

Jak odblokować misję: Ukończ misję Przyjaciele z marginesu - Red Dead Redemption 2: Krwawe zatargi, stare i nowe - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Ukończ misję "Przyjaciele z marginesu".

Opis przejścia misji: Udaj się do obozu - przy namiocie Dutcha automatycznie rozpoczniesz zadanie. Jedź z resztą gangu do posiadłości Braithwaite'ów. Czeka cię scenka, po której jak łatwo się domyślić, rozpoczniesz strzelaninę.

Schowaj się za najbliższą osłonę i strzelaj we wrogów - Red Dead Redemption 2: Krwawe zatargi, stare i nowe - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Schowaj się za najbliższą osłonę i strzelaj we wrogów. Jest ich dość sporo, jednak asystują ci inni członkowie gangu. Musisz zdobyć przynajmniej 20 trafień w głowę i podtrzymać 85% celności, by uzyskać złoto w tej misji.

Gdy pokonasz wrogów na zewnątrz, wejdź do środka - Red Dead Redemption 2: Krwawe zatargi, stare i nowe - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gdy pokonasz wrogów na zewnątrz, wejdź do środka. Przeszukaj pokoje na dole i zabij samotnego wroga. Idź teraz na piętro i wyjdź na balkon - czas na kolejną falę przeciwników. Odeprzyj atak, a następnie zbliż się do Johna i pomóż mu wyważyć drzwi.

Wpadniesz do środka - korzystając z Zabójczej precyzji, namierz głowy Garetha i Geralda Braithwaitea i zabij ich - Red Dead Redemption 2: Krwawe zatargi, stare i nowe - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wpadniesz do środka - korzystając z Zabójczej precyzji, namierz głowy Garetha i Geralda Braithwaite'a i zabij ich. Po scence, idź za Dutchem i wyjdź z posiadłości. Misja zakończy się i automatycznie rozpoczniesz kolejne zadanie.

Jak zdobyć złoto w misji Krwawe zatargi, stare i nowe?

  1. Strzel w głowę Garethowi i Geraldowi Braithwaite'om - Gdy wyważycie z Johnem drzwi, namierzw głowy braci i zabij ich.
  2. Oddaj 20 celnych strzałów w głowę - Choć przeciwników jest naprawdę wiele, twoi towarzysze również na bieżąco będą ich zabijać. Staraj się więc szybko namierzać i zabijać przeciwników.
  3. Ukończ na poziomie przynajmniej 85% - Zawsze staraj się celować w głowę, a ostatecznie, celuj w tułów wrogów.
  4. Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie.